Gelin Evi 15 Eylül 2022 Puanları

 

Bu makalemizde sizlere :  Gelin Evi 15 Eylül 2022 Puanları , Show Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

15 Eylül Perşembe Gelin Evi Puanları açıklandı. Aslı Hünel’in sunumuyla hafta içi her gün Show TV ekranlarında gösterilen Gelin Evi programında yeni sezonda da yeni gelinleri ile yarışmaya kalmış olduğu yerden devam ediyor. Bu haftanın 4. günün de yarışan Hanife Geline verilen puanları yazımızın devamından öğrenebilirsiniz. Dört gözle beklenen tüm soruların cevapları haberimizde sizlerle.

 

Gelin Evi Puan Durumu

Aslı Hünel’in sunumuyla Show TV ekranlarının en sevilen programlarından önde gelen Gelin Evi yarışmasında bugün  Hanife Gelin yarıştı. 15 Eylül 2022 Perşembe günü Show TV ekranlarında gösterilen 923. bölümde yarışan Hanife geline verilen puanlar program severler tarafınca araştırılmaya başlandı. Bu haftanın 4. günün de çeyizleri sergilenen düğün videoları izlenen Hanife Geline öteki yarışmacılar tarafınca verilen puanlar şu şekilde;

 
  • Arzu Gelin: x Puan
  • Yasemin Gelin: x Puan
  • Hasret Gelin: x Puan
  • Eda Gelin: x Puan

Hanife Toplam Puan: xx

Gelin Evi 923. Bölüm

İkramda yoktur üstüme, güvenirim ben zevkime, haydi buyurun Gelin Evi’me… Mutfaktaki hünerlerinden anane göreneklerine kadar her mevzuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size gore. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu benzeri olmayan programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor. Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün 12.10’da Show TV’de!

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar