Gelin Evi 14 Eylül 2022 Puanları

 Bu makalemizde sizlere :  Gelin Evi 14 Eylül 2022 Puanları Full izle, Show Tv Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

14 Eylül Çarşamba Gelin Evi Puan Neticeleri açıklandı. Aslı Hünel’in sunumuyla hafta içi her gün Show TV ekranlarında gösterilen Gelin Evi programında yeni sezonda da yeni gelinleri ile yarışmaya kalmış olduğu yerden devam ediyor. Bu haftanın üçüncü günün de yarışan Hasret Geline verilen puanları yazımızın devamından öğrenebilirsiniz. Dört gözle beklenen tüm soruların cevapları haberimizde sizlerle.

 

Gelin Evi Puan Durumu

Aslı Hünel’in sunumuyla Show TV ekranlarının en sevilen programlarından kabul edilen Gelin Evi yarışmasında bugün  Hasret Gelin yarıştı. 14 Eylül 2022 Çarşamba günü Show TV ekranlarında gösterilen 922. bölümde yarışan Hasret geline verilen puanlar program severler tarafınca araştırılmaya başlandı. Bu haftanın 3. günün de çeyizleri sergilenen düğün videoları izlenen Hasret Geline öteki yarışmacılar tarafınca verilen puanlar şöyleki;

 
  • Arzu Gelin: x Puan
  • Yasemin Gelin: x Puan
  • Hanife Gelin: x Puan
  • Eda Gelin: x Puan

Hasret Toplam Puan: xx

Gelin Evi 922. Bölüm İzle

İkramda yoktur üstüme, güvenirim ben zevkime, haydi buyurun Gelin Evi’me… Mutfaktaki hünerlerinden anane göreneklerine kadar her mevzuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size nazaran. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu benzeri olmayan programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor. Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün 12.10’da Show TV’de!


Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar