Gecenin Ucunda 1.Bölüm 2. Fragmanı izle

 Bu makalemizde sizlere :  Gecenin Ucunda 1.Bölüm 2. Fragmanı izle, Star tv Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

Başrollerinde Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Gecenin Ucunda bu hafta yayınlanacak mı?

 
  • Fragman
 

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalınca. Son bölümde neler yaşandı?

İş hayatında mutlu olamayıp başkalarını iyileştirmenin peşine düşen Macide (Neslihan Atagül), kendisini bulmak için çıkmış olduğu yolda aşkla sınanıp daha ilkin asla şahit olmadığı bir dünyanın içine girecektir... Dizide Kadir Doğulu oldukça zengin olan Işık ailesinin tek başına varlıklı olmuş büyük abisini Kazım karakteriyle izleyici karşısına çıkarken, Zuhal Olcay ise Macide'nin anası Şermin'i oynayacak. Şermin eski saraylı ve kumarbaz bir hanımdır.

Erol Avcı'nın sahibi olduğu TMC Film tarafınca Yıldız TV ekranları için hazırlanan diziyi Sulh Erçetin yönetirken Başar Başaran ve Emre Özdür tarafınca Peride Celal'in kitabından uyarlandı.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar