Filinta Dizisi 20. Bölüm Full izle

 Bu makalemizde sizlere :  Filinta Dizisi 20. Bölüm Full izle, TRT 1 Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..


Boris Günahlarının Hesabını Veriyor! Boris'in itibarı yerle bir mi olacak? TRT’nin sevilen ve her geçen gün reytingleri yükselen dizisi Filinta’nın 20.bölümünde, İstanbul’da adaleti derinden sarsan olayların kilit noktasını yakalayan Filinta Mustafa(Onur Tuna) ve Kadı Gıyaseddin (Mehmet Özgür), bu işin ardında ve İstanbul’daki mide bulandıran olayların çözümüne doğru yol alacaklar...


Yönetmenliğini Gökhan Erkut, senaristliğini Altuğ Ufak’ün üstlendiği, meşhur müzisyen – oyuncu Yeşim Salkım’ın kendisini benzer biçimde oyuncu olan eşi Hakan Eratik’in ‘001/ Janti’ kod isminde sürpriz tek tek karakter olarak izleyici karşısına çıkacağı Filinta’nın 20. Bölümünde neler olacak bir bakalım; Boris Zaharyas parmaklıkların ardına girmiştir. Kadı Gıyaseddin ve Filinta Mustafa, Boris'in peşini bırakmaya niyetli değildir. Tüm zabitan ekibini karşılarına alırlar; Boris'e dair bilinmeyen ne var ise peşine düşerler. Lara'nın dadı Gülbahar'dan ısrarlı bir isteği vardır. Son zamanlarda yaşadıklarından dolayı Lara'yı zapt etmekte güçlük çeken Gülbahar Dadı, bu talep karşısında ne yapmış olacaktır? Osmanlı'yı hiçbir şekilde alt edemeyen dünyanın öteki güçleri İstanbul'a gelmiş olarak, Galata'da kuvvetli planlar oluşturmayı hedeflemişlerdir. Fakat her şey hedefledikleri benzer biçimde olacak mıdır? Boris'in zindana girmesiyle hareket alanının geniş bulunduğunu düşünen Anita, hangi planlar içindedir? Ve parmaklıklar ardında olan Boris’in bunlardan haberi var mıdır?


Ve Anita, Boris’in baş düşmanlarından Süreyya’nın yanına ne için gidecektir? Ayrıca İstihbarat’ın rapor etmiş olduğu ve suikast düzenleneceği haberi kendisine ulaşan Padişah tebdili giyim İstanbul sokaklarını arşınlarken neler yaşayacak? Kendisine düzenleneceği söylenen bu suikast girişimi başarıya ulaşacak mı? Padişahın üçler meclisi ile görüşmesinde neler olacak? Boris Zaharyas'ın mahkemesinde neler yaşanacak? Bekri'nin savunması esnasında mahkeme salonuna gelen sürpriz isim kim olacak? Abdullah'ın Mustafa hakkında izini sürdüğü vaka ne? Mustafa bu durumdan haberdar olunca neyle karşılaşmayı umacak?


Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar