En Hamarat Benim izle 20 Eylül 2022 Puanları

 Bu makalemizde sizlere :  En Hamarat Benim izle 20 Eylül 2022 Puanları, Fox tv Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

20 Eylül Salı En Hamarat Benim Puanları açıklandı. Haftanın 2. günü yarışmacısı Elif hanım FOX ekranları karşısında ne kadar hamarat bulunduğunu gösterdi. Bu haftanın iddialı isimlerinden kabul edilen Elif kaç puan aldı? En Hamarat Benim Elif hangi yemeği yapmış oldu? En Hamarat Benim Hafta içi her gün yeni bölümleriyle sizlerle olmaya devam ediyor.

 

En Hamarat Benim Puan Durumu

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının 267. bölüm de Elif hanım ne kadar hamarat bulunduğunu bugün gösterdi. Temizlik mevzusunda oldukça duyarlı bulunduğunu yapmış olduğu izahat da dile getiren Elif hanımın yapmış olduğu temizlik öteki yarışmacılar tarafınca merak ediliyordu. Her fırsatta oldukca titiz bulunduğunu dile getiren Elif, yiyecek mevzusunda da oldukça kendine güveniyor. Bugün tüm hamaratlığını sergileyen Elif hanıma verilen puanlar şöyleki;

 
  • Esra: 4 Puan
  • Dilara: 2 Puan
  • Nilgün: 3 Puan
  • Zeynep: 3 Puan

Elif Toplam Puan: 12

En Hamarat Benim 267. Bölüm

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Vizyonun sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden keyifli ve becerikli 5 yarışmacı ilkin sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonrasında iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta süresince en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 20.000 TL’nin sahibi olacak.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar