En Hamarat Benim izle 19 Eylül 2022 Puanları

Bu makalemizde sizlere :  En Hamarat Benim izle 19 Eylül 2022 Puanları Full izle, Fox Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

19 Eylül Pazartesi En Hamarat Benim Puan Neticeleri açıklandı. Haftanın 1. günü yarışmacısı FOX ekranları karşısında ne kadar hamarat bulunduğunu gösterdi. Bu haftanın iddialı isimlerinden kabul edilen yarışmacı kaç puan aldı? En Hamarat Benim yarışmacı hangi yemeği yapmış oldu? En Hamarat Benim Hafta içi her gün yeni bölümleriyle sizlerle olmaya devam ediyor.

 

En Hamarat Benim Puan Durumu

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının 266. bölüm de yarışmacı ne kadar hamarat bulunduğunu bugün gösterdi. Temizlik mevzusunda oldukça duyarlı bulunduğunu yapmış olduğu izahat da dile getiren yarışmacı yapmış olduğu temizlik öteki yarışmacılar tarafınca merak ediliyordu. Her fırsatta oldukca titiz bulunduğunu söyleyen yarışmacı yiyecek mevzusunda da oldukça kendine güveniyor. Bugün tüm hamaratlığını sergileyen yarışmacıya verilen puanlar şöyleki;

 
  • Elif: x Puan
  • Nilgün: x Puan
  • Dilara: x Puan
  • Zeynep: x Puan

Esra Toplam Puan: xx

En Hamarat Benim 266. Bölüm

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Vizyonun sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden keyifli ve becerikli 5 yarışmacı ilkin sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonrasında iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta süresince en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 20.000 TL’nin sahibi olacak.


Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar