En Hamarat Benim Gülcan Kimdir?

 Her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başaran Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün gösterilen yeni bölümde yarışan ve puanlanan Gülcan hanımı bu haberimizde sizlere tanıtacağız.

 

En Hamarat Benim Gülcan Kimdir?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de her hafta olduğu benzer biçimde bu hafta da beş yeni yarışmacı ile FOX ekranlarında sizlerle olacak. Bu haftanın ilk bölümünü izleyenler tarafınca dört gözle beklenen yarışmacılardan biriside Gülcan Genç oldu. Gülcan Hanım iddialı konuşmaları ile insanların dikkatini çekmeyi başardı. Türkiye’nin en fazlaca izlenen yiyecek  programlarından önde gelen En Hamarat Benim de bu hafta izleyeceğimiz Gülcan hanım hakkında bizlerde bir araştırma yaptık. Gülcan Hanım hakkında ulaştığımız bilgiler şöyleki;

 
  • 47 Yaşlarında
  • Ön Muhasebeci
  • 3 Senelik Evli

Gülcan Genç İnstagram Hesabı

İnstagram sayesin de günümüz de insanoğlu hakkında bilgilere ulaşmak oldukça kolaylaştı. İnsanlar günlük yaşamlarına dair tüm paylaşımlarını İnstagram üstünden takip edenleri ile paylaşabiliyor. Profilinde oluşturdukları özgeçmiş ile de nerede yaşadıklarını gerçek isimlerini öğrenmemizi sağlıyor.

FOX ekranlarında gösterilen En Hamarat Benim de bu hafta yarışmacılarından Gülcan hanım da şuan en fazlaca aranan kişiler içinde. İnstagram hesabı binlerce şahıs tarafınca araştırılmaya başlanınca bizde En Hamarat Benim Gülcan olarak aranan yarışmacının toplumsal medya hesaplarına ulaştık.

Gülcan Genç Resmi İnstagram Hesabı: @gulcangnc

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar