Google Sponsor 2

En Hamarat Benim Ayşe Kimdir?

Google Sponsor 3

 Bu makalemizde sizlere :  En Hamarat Benim Ayşe Kimdir?, Show tv Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

En Hamarat Benim de Ayşe hanım hakkında merak edilenler yazımızın devamında sizlerle.

En Hamarat Ayşe Kimdir? FOX ekranlarının en oldukça izlenen ve takip edilen programlarından önde gelen En Hamarat Benim de yeni hafta başlıyor. Her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başaran Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün gösterilen yeni bölümde yarışan ve puanlanan Ayşe hanımı bu haberimizde sizlere tanıtacağız.

 

En Hamarat Benim Ayşe Kimdir?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de her hafta olduğu benzer biçimde bu hafta da beş yeni yarışmacı ile FOX ekranlarında sizlerle olacak. Bu haftanın ilk bölümünü izleyenler tarafınca dört gözle beklenen yarışmacılardan biriside Ayşe Ayaz oldu. Ayşe Hanım iddialı konuşmaları ile insanların dikkatini çekmeyi başardı. Türkiye’nin en oldukça izlenen yiyecek  programlarından önde gelen En Hamarat Benim de bu hafta izleyeceğimiz Ayşe Hanım hakkında bizlerde bir araştırma yaptık. Ayşe Hanım hakkında ulaştığımız bilgiler şu şekilde;

 
  • 46 Yaşlarında
  • Ev Yardımcısı
  • 2 Çocuk Anası
  • Sakaryalı

Ayşe Ayaz İnstagram Hesabı

İnstagram sayesin de günümüz de insanoğlu hakkında bilgilere ulaşmak oldukça kolaylaştı. İnsanlar günlük yaşamlarına dair tüm paylaşımlarını İnstagram üstünden takip edenleri ile paylaşabiliyor. Profilinde oluşturdukları özgeçmiş ile de nerede yaşadıklarını gerçek isimlerini öğrenmemizi sağlıyor.

FOX ekranlarında gösterilen En Hamarat Benim de bu hafta yarışmacılarından Ayşe hanım da şuan en oldukça aranan kişiler içinde. İnstagram hesabı binlerce şahıs tarafınca araştırılmaya başlanınca bizde En Hamarat Benim Ayşe olarak aranan yarışmacının toplumsal medya hesaplarına ulaştık.

Ayşe Ayaz Resmi İnstagram Hesabı: @ayseayaz

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar