En Hamarat Benim 16 Eylül 2022 Puanları

 Bu makalemizde sizlere :  En Hamarat Benim 16 Eylül 2022 Puanları  Full izle, Fox Tv Ekranlarında Yayınlanan Program Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

16 Eylül Cuma En Hamarat Benim Puanları açıklandı. Haftanın final günü yarışmacısı Mercan Sarıkaya FOX ekranları karşısında ne kadar hamarat bulunduğunu gösterdi. Bu haftanın iddialı isimlerinden önde gelen Mercan Sarıkaya kaç puan aldı? En Hamarat Benim Mercan Sarıkaya hangi yemeği yapmış oldu? En Hamarat Benim Hafta içi her gün yeni bölümleriyle sizlerle olmaya devam ediyor.

 

En Hamarat Benim Puan Durumu

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının 265. bölüm de Mercan hanım ne kadar hamarat bulunduğunu bugün gösterdi. Temizlik mevzusunda oldukça duyarlı bulunduğunu yapmış olduğu izahat da dile getiren Mercan hanım yapmış olduğu temizlik öteki yarışmacılar tarafınca merak ediliyordu. Her fırsatta oldukça titiz bulunduğunu dile getiren Mercan hanım, yiyecek mevzusunda da oldukça kendine güveniyor. Bugün tüm hamaratlığını sergileyen Mercan hanıma verilen puanlar şöyleki;

 
  • Merve: x Puan
  • Çiğdem: x Puan
  • Poyraz: x Puan
  • Derya: x Puan

Mercan Toplam Puan: x

En Hamarat Benim 265. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Vizyonun sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden keyifli ve becerikli 5 yarışmacı ilkin sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonrasında iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta süresince en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 20.000 TL’nin sahibi olacak.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar