En Hamarat Benim 15 Eylül 2022 Puanları izle

 Bu makalemizde sizlere :  En Hamarat Benim 15 Eylül 2022 Puanları izle, Fox  Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

15 Eylül Perşembe En Hamarat Benim Puanları açıklandı. Haftanın 4. günü yarışmacısı Çiğdem FOX ekranları karşısında ne kadar hamarat bulunduğunu gösterdi. Bu haftanın iddialı isimlerinden kabul edilen Çiğdem kaç puan aldı? En Hamarat Benim Çiğdem hangi yemeği yapmış oldu? En Hamarat Benim Hafta içi her gün yeni bölümleriyle sizlerle olmaya devam ediyor.

 

En Hamarat Benim Puan Durumu

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının 264. bölüm de Çiğdem hanım ne kadar hamarat bulunduğunu bugün gösterdi. Temizlik mevzusunda oldukça kırılgan bulunduğunu yapmış olduğu izahat da dile getiren Çiğdem yapmış olduğu temizlik öteki yarışmacılar tarafınca merak ediliyordu. Her fırsatta fazlaca titiz bulunduğunu dile getiren Çiğdem, yiyecek mevzusunda da oldukça kendine güveniyor. Bugün tüm hamaratlığını sergileyen Çiğdem hanıma verilen puanlar şu şekilde;

 
  • Merve: x Puan
  • Mercan: x Puan
  • Poyraz: x Puan
  • Derya: x Puan

Çiğdem Toplam Puan: x

En Hamarat Benim 264. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Vizyonun sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden keyifli ve becerikli 5 yarışmacı ilkin sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonrasında iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta süresince en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 20.000 TL’nin sahibi olacak.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar