En Hamarat Benim 14 Eylül 2022 Puanları

Bu makalemizde sizlere :  En Hamarat Benim 14 Eylül 2022 Puanları, ATV Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..14 Eylül Çarşamba En Hamarat Benim Puan Neticeleri açıklandı. Haftanın 3. günü yarışmacısı Poyraz FOX ekranları karşısında ne kadar hamarat bulunduğunu gösterdi. Bu haftanın iddialı isimlerinden önde gelen Poyraz kaç puan aldı? En Hamarat Benim Poyraz hangi yemeği yapmış oldu? En Hamarat Benim Hafta içi her gün yeni bölümleriyle sizlerle olmaya devam ediyor.

 

En Hamarat Benim Puan Durumu

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının 263. bölüm de Poyraz bey ne kadar hamarat bulunduğunu bugün gösterdi. Temizlik mevzusunda oldukça duyarlı bulunduğunu yapmış olduğu izahat da dile getiren Poyraz bey yapmış olduğu temizlik öteki yarışmacılar tarafınca merak ediliyordu. Her fırsatta oldukça titiz bulunduğunu dile getiren Poyraz, yiyecek mevzusunda da oldukça kendine güveniyor. Bugün tüm hamaratlığını sergileyen Poyraz beye verilen puanlar şu şekilde;

 
  • Merve: x Puan
  • Mercan: x Puan
  • Çiğdem: x Puan
  • Derya: x Puan

Poyraz Toplam Puan: xx

En Hamarat Benim 263. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Vizyonun sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden keyifli ve becerikli 5 yarışmacı ilkin sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonrasında iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta süresince en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 20.000 TL’nin sahibi olacak.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar