En Hamarat Benim 13 Eylül 2022 Puanları

 Bu makalemizde sizlere :  En Hamarat Benim 13 Eylül 2022 Puanları,  Fox Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

13 Eylül Salı En Hamarat Benim Puanları açıklandı. Haftanın 2. günü yarışmacısı Derya hanım FOX ekranları karşısında ne kadar hamarat bulunduğunu gösterdi. Bu haftanın iddialı isimlerinden önde gelen Derya kaç puan aldı? En Hamarat Benim Derya hangi yemeği yapmış oldu? En Hamarat Benim Hafta içi her gün yeni bölümleriyle sizlerle olmaya devam ediyor.

 

En Hamarat Benim Puan Durumu

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının 262. bölüm de Derya hanım ne kadar hamarat bulunduğunu bugün gösterdi. Temizlik mevzusunda oldukça kırılgan bulunduğunu yapmış olduğu izahat da dile getiren Derya hanımın yapmış olduğu temizlik öteki yarışmacılar tarafınca merak ediliyordu. Her fırsatta fazlaca titiz bulunduğunu dile getiren Derya, yiyecek mevzusunda da oldukça kendine güveniyor. Bugün tüm hamaratlığını sergileyen Derya hanıma verilen puanlar şöyleki;

 
  • Merve: x Puan
  • Mercan: x Puan
  • Çiğdem: x Puan
  • Poyraz Mehmet: x Puan

Derya Toplam Puan: x

En Hamarat Benim 262. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Vizyonun sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden keyifli ve becerikli 5 yarışmacı ilkin sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonrasında iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta süresince en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 20.000 TL’nin sahibi olacak.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar