Google Sponsor 2

Ekim 2022 için aylık burç yorumunuz

Google Sponsor 3

 Bu, Ekim 2022 için aylık burç yorumunuz. Aşka ne dersiniz? Kariyerim iyi mi? Önümüzdeki birkaç hafta süresince yıldızların sizin için neler sakladığını öğrenin.Oğlak (21 Aralık – 19 Ocak)

Ayın çoğunu ustalaşmış mevzularla uğraşarak geçireceksiniz. Ayın sonuna doğru yavaşlamayı ve rahatlamayı başarıyorsunuz. Bu zamanı toplumsal imajınızı geliştirmek ve içsel arzularınızı yerine getirmek için kullanabilirsiniz.

Burcunuz, kişisel ve ustalaşmış yaşamınızı iyi mi dengeleyeceğinizi bilir. Bağımsızlığınız, belirli durumları teşvik etmek için atacağınız girişimlerle beraber gücünüz olacak.

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Hayata tamamen değişik bir perspektiften bakacaksınız! Birazcık ara vermenin ve birazcık rahatlamanın zamanı geldi. Doğru zamanda kuvvetli bir geri dönüş yapabilmek için zihninizi dinlendirmeniz ve düşüncelerinizi temizlemeniz gerekir.

Kendinizi daha oldukça kendiniz benzer biçimde hissedersiniz, özgüveniniz ve başarıya ulaşmış olma kararlılığınız geri gelir ve bu, bir süredir sizi rahatsız eden çeşitli sorunlara mühim çözümler bulmanıza destek verir.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Bu ay, kariyeriniz kişisel hayatınızdan daha çok yer kaplıyor. Kariyeriniz, ev içi yada ruhsal konulardan daha öncelikli olacaktır.

Bu, aile sizin için oldukça mühim olduğundan aile meselelerini açık bırakacağınız anlamına gelmez. Birazcık beklemeniz gerekebilir, sadece ay içinde uzun süredir devam eden planlarınızı hayata geçirmek için süre bulacaksınız.

Yürekli adımlarınız size oldukça yakında pozitif sonuçlar getirecektir. Proaktif ve bağımsız olun ve etrafınızdakilerin uyum sağlaması gerekecek. Tutumunuz finansal durumunuzu etkisinde bırakır.

Koç (21 Mart – 20 Nisan)

Sonunda hayatınızda işler değişik bir hal alıyor ve bu sayede birazcık rahatlayabilirsiniz. Her şey plana gore gidiyor benzer biçimde görünüyor ve bu size oldukça fazla sevinç getiriyor.

Geçmişte sizi sonsuza kadar rahatsız eden herhangi bir soruna yenilikçi çözümler bulmak için enerjinizi ve dinamizmi kullanabileceğiniz bilhassa yaratıcı bir aşamaya giriyorsunuz.

Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Ay, bilhassa zihinsel durumunuz söz mevzusu olduğunda, size karışık duygular ve dengesizlikler getirecektir. Her şeyin mümkün görünmüş olduğu, dinamizm ve itimat dolu günler olacak.

Öte taraftan, bazı günler kendinizi zayıf ve hayal kırıklığına uğramış hissedecek ve destek için sevdiklerinize döneceksiniz. Bu, çatışan alanlara ilişik olabilecek sorunlarla başa çıkmanıza destek olacaktır.

Esneklik, ilerlemenizin anahtarı olacaktır. Bununla birlikte, işleri halletme eğiliminiz sizi etken ve üretken kılar.

İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran)

Ay, pozitif gelişmelere ışık tutacak ve görünüşte çözülemeyen bir takım sorunda ilerleme kaydedecek. Hem şansın hem de yıldızlar senin yanında ve atacağın her çabanın seni başarıya götüreceği kati.

Istediğiniz her şeyin ne kadar kısa sürede gerçek olacağını görmüş olacaksınız. Bu gidişat sizi mutlu edecek ve son zamanlarda ruhsal hayatınıza hakim olan karamsar ruh halinden kurtulmanıza destek olacaktır.

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyer ve ustalaşmış başarı şu anda sizin için oldukça mühim. Şimdilik, eviniz yada ruhunuzla ilgili tüm soruları bir kenara bırakacaksınız. Çekiciliğiniz ve başkalarıyla emek harcama isteğiniz bu mevzuda size oldukça destek olacaktır.

Hedeflerinize ulaşmak için inisiyatif ve yoğun eylemde bulunabileceksiniz. Başarı, birbiriyle çelişebilecek çeşitli durumlarla başa çıkma kabiliyetiniz tarafınca belirlenecektir. 

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Ayın ortasında hayatınız sizi telaşlı ritimler içinde hareket ettirecek ve toparlanıp istikrarlı kalmak için oldukça çaba sarf edeceksiniz. Bundan sonrasında kargaşa dinecek ve mantık galip gelecek.

Gezegenler burcunuzu destekleyecek ve hayatınızdaki birçok engelin üstesinden gelinecek. Içsel hayatınız da yarar görecek ve sizi hayatta yeni yönlere götürecek bazı değişimler yapma yada fikirleri benimseme ihtiyacı hissedebilirsiniz. 

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Yıldızlar yanınızda, hayatınızın bir çok alanında başarınızı kolaylaştırıyor.

Son zamanlardaki hayal kırıklıklarına ve son zamanlarda devamlı yoldaşınız haline gelen karamsarlığa karşın, kendinizi yürekli gösteriyor ve sorunlardan kalıcı olarak kurtulmanıza destek olacak çözümler bulmaya çalışıyorsunuz. Devam edin, aşırıya kaçmaktan kaçının ve sonunda kazanacaksınız.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Bu ay sizin için dengeli olacak. İlginiz, işinize ve evinize ve ek olarak iç sorumluluklarınıza odaklanacaktır.

Pozitif yönde bir netice elde etmek istiyorsanız, birkaç problemi süratli ve verimli bir halde çözmeniz gerekir. İş-yaşam dengenizin zirvesinde kalınca ve tükenmişliği önlemek için kolay nefes alın.

Toplumsal açıdan bu ay sizin için ideal olacak. Yeni insanlarla tanışacak ve size uymayan yada size zarar vermeyen insanları hayatınızdan sileceksiniz. 

Akrep (23 Ekim – 22 Kasım)

Oldukca fazla cephede savaşıyorsunuz, bu da hepsinde aynı anda zafer kazanmanızı zorlaştırıyor. Geri çekilmeli ve tekrardan toplanmalısınız. Koşullardan bunalmamak için daha iyi organize olun.

Size hakikaten bir tek zarar vermek istediklerinde size yardım etmek istediklerini iddia eden insanlara karşı dikkatli olun. Durumu ustaca yönlendirin, böylece bu insanlardan kaçınabilir ve yalnızca hedeflerinize odaklanabilirsiniz.

 

Yay (23 Kasım – 20 Aralık)

Bu ay ev ve aile hayatınıza odaklanıyorsunuz. Mesleki sorunlarınız sizi oldukça fazla ilgilendirmeyecek. İçsel sorunlarınız ve duygusal yönünüz, vakaları ele alma şeklinize hakim olacaktır.

Sadece kariyerinize daha sakin bir halde bakma ve her an uygulanabilecek bir fiil planı hazırlama fırsatı yakalarsınız. Geri kalan şeyler bir doygunluk ve başarı duygusu yaratır. 

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar