Google Sponsor 2

Duy Beni 12.Bölüm Fragmanı izle

Google Sponsor 3

 Bu makalemizde sizlere :  Duy Beni 12.Bölüm Fragmanı izle Full izle, Star tv Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..


Başrollerinde Berk Hakman ve Rabia Soytürk şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Duy Beni bu hafta yayınlanacak mı?

 
 

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalınca. Son bölümde neler yaşandı?

Kanat, Ekim'den yediği darbeyle sarsılmış; aşkı nefrete dönüşmüştür. Ekim ise hem sevilmiş olduğu adamı kaybetmenin hem de dostundan kazık yemenin etkisiyle sarsılmıştır bu sebeple doğru bulunduğunu bilmiş olduğu yoldan gitmiş ve yolun sonunda yapayalnız kalmıştır.

Ekim, Gerçek Koleji'ndeki ve hayatındaki yolculuğu sorgularken Kanat, Melisa ve Ozan yine bir araya gelmiştir. Kanat, Ekim'e daha ilkin asla göstermediği karanlık yüzünü göstermeye, onun canını yakmaya kararlıdır.

Leyla amacına ulaşmış, Ekim ve Kanat'ın arasının açılmasını elde etmiştir. Artık hedefi onların yine bir araya gelmesine engel olmaktır. Fakat ikilinin uzaklaşmasından yararlanmak isteyen biri daha vardır; Melisa. Leyla, Kanat'ı hem Ekim'den hem Melisa'dan uzak tutmak için uğraşmak zorundadır. Leyla, bu uğurda elinden geleni yaparken; Aziz, Leyla'nın şeytani zekasından etkilenmekten alıkoyamaz kendini.

Gerçek Koleji'nde gruplaşmalar ve savaşlar devam ederken, Bahar ve Selim zorbalıkla savaşım etmeye devam ederler. Bahar doğru zamanda doğru yerde bulunarak asla öğrenmemesi ihtiyaç duyulan bir bilgiye ulaşır. Öğrendiği bu bilgiyle beraber büyük bir felaketin geleceğinden habersizdir.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar