Google Sponsor 2

Doya Doya Moda 48. Bölüm 21 Eylül Full İzle

Google Sponsor 3

  Bu makalemizde sizlere :  Doya Doya Moda 48. Bölüm 21 Eylül Full İzle, Tv 8 Ekranlarında Yayınlanan Moda Programı Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

21 Eylül Çarşamba Doya Doya Moda 48. Bölüm İzle. Doya Doya Moda programının 48. kısmı insanoğlu tarafınca merak ediliyor ve araştırılıyor. Moda severlerin heyecanla takip etmiş olduğu Doya Doya Moda 48. kısmı insanların dikkatini çeken bölümlerden birisi olmuştu. Okuyucularımızın bizlerden isteği suretiyle Doya Doya Moda 48. bölüm hakkında yapmış olduğumuz araştırma sonucunda ulaştığımız bilgiler haberimizin devamında sizlerle.

 

Doya Doya Moda Son Bölüm İzle

Moda ve eğlence programı olan Doya Doya Moda her gün değişik bir konseptle moda hünerlerini sergiledikleri programda jüri üyeleri ve yarışmacıları ile beraber TV8 de 1. sezonu ile izleyenler ile buluştu. Programın gösterilen 46. kısmı oldukça ses getirdi. Programın jüri üyeleri içinde Gülşah Saraçoğlu ve Uğurkan Erez’e bu sezonda Serdar Uzuntaş ve Yasemin Yılmaz birlikte rol alıyor. Programın yarışmacıları ise;

  • Zeynep Billur Uludağ
  • Banu Teker
  • Nihan Sağır
  • Özge Özder
  • Aleyna Koç
  • Hülya Yenidoğmuş
  • Tina Özdemir

benzer biçimde adlar yer ediniyor.

Doya Doya Moda 48. Bölüm

Tarzına güvenen ve birbirinden iddialı yedi yarışmacının yer almış olduğu Doya Doya Moda da bu haftanın 2. günü geldi çattı. Alış veriş için yarışmacılar günün konseptine hazırlanmak için çoktan yerlerini aldılar. Eğlence ve gerilim dolu anlarıyla Doya Doya Moda bugün yeni bölümüyle TV8 de sizlerle olacak. İnsanlar tarafınca sevilerek izlenen ve takip edilen Doya Doya Moda 47. kısmı Vip seyretme ayrıcalığı ile internet sitemizden programın bitiş saatinden derhal sonrasında seyredebilirsiniz.Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar