Cuma Sohbetleri 16 Eylül Cuma Kanal 7

 Bu makalemizde sizlere :  Cuma Sohbetleri 16 Eylül Cuma Kanal 7, KANAL 7 Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

Cuma Sohbetleri 16 Eylül Cuma Kanal 7 İzle!...İslamiyet’i gelecek nesillere doğru bir halde aktarmak ve ahiret yaşamını güzelleştirmek için bilinmesi ihtiyaç duyulan dini bilgiler Cuma Sohbetleri’yle  seyirciye aktarılmaya devam ediyor. Kanal 7 ekranlarının sevilen adı Muhsin Bay’ın sunumu ve emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın anlatımlarıyla ekrana yansıyan Cuma Sohbetleri her hafta Cuma namazından ilkin bilgilendiriyor.

Kul Hakkı Yiyecek Büyük Günah Mıdır? 

Cuma Sohbetleri 16 Eylül Cuma Kanal 7 İzlemek İçin Tıklayınız...

Müslümanların bayramı olan Cuma gününü şenlendiren Cuma Sohbetleri dini mevzularda akıllara takılan sorulara cevap arıyor. Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan ve başarıya ulaşmış sunucu Muhsin Bay Cuma Sohbetleri’yle ekrandaki yerini alıyor. Kur’an-ı Kerim’in insanlara İslamiyet’i doğru bir halde yaşamaları için verdiği mesajlar Cuma Sohbetleri’nde ekrana taşınıyor.

Kocam Kavga Edince Evi Terk Ediyor 

İslam’a uygun hayata devam etmenin incelikleri, izleyicilerden gelen sorular, gündelik yaşamda karşılaşılan olayların dini boyutları Cuma Sohbetleri’nde ele alınıyor. Necmettin Nursaçan’ın sohbeti, vizyonun başarıya ulaşmış yüzü Muhsin Bay’ın sunumuyla Cuma Sohbetleri her Cuma 09:30’da Kanal 7’de.

Cuma Sohbetleri 16 Eylül Cuma Kanal 7 İzle!

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar