Çok Güzel Hareketler 2 121.Bölüm Fragmanı izle

 Bu makalemizde sizlere :  Çok Güzel Hareketler 2 121.Bölüm Fragmanı izle, Star tv Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..


Yapıt Yenenler tarafınca sunulan başarı göstermiş TV programı izleyenlere keyifli zaman geçirmek suretiyle ekranda olacak.

 
  • Fragman
 

Programın son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen yapımda neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
YENİ BÖLÜM ÖZETİ

6 bin müracaat arasından seçilen Fazlaca Güzel Hareketler 2'nin ekibi, ortalama iki yıl süresince sahne, senaryo ve oyunculuk eğitimlerinden geçti. Birbirinden yetenekli 22 gençten oluşan yeni ekip, bir tek oyunculukları ile değil, kendi yazdıkları skeçleri ile de izleyenleri kahkahaya boğacak.

Yapımcılığını Necati Akpınar'ın, yönetmenliğini ise Özge Toprak'ın üstlendiği Fazlaca Güzel Hareketler 2, BKM Mutfak'ın ikinci kuşağından oluşan ekibi ve Yılmaz Erdoğan'ın yönetimindeki atölyeden çıkan yeni skeçleriyle Kanal D'de!


Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar