Canım Annem 150. Bölüm Fragman İzle

 Bu makalemizde sizlere :  Canım Annem 150. Bölüm Fragman İzle, TV 8 Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..


23 Eylül Cuma Canım Annem 150. Bölüm Fragmanı İzle. Günlük dizi Canım Annem dizisinin 150. Bölüm Fragmanı sizlerle. Dizinin yeni bölüm fragmanını merak eden dizi severler bugün yayınlanacak olan 150. Bölüm fragmanını seyretmek için arama motorlarında araştırma halletmeye başladı. 23 Eylül Cuma günü yayınlanacak Canım Annem 150. Bölüm fragmanı haberimizin devamında içeriyor.

 

Canım Annem Oyuncuları

Canım Annem dizisi mevzusu ve oyuncuları izleyenler tarafınca merak ediliyor ve araştırılıyor. Oynadığı karakterleri canlandıran başarı göstermiş oyuncuların gerçek adları dizi severler tarafınca web ortamında ve toplumsal medya da aranmaya başlanmış. Başrol oyuncuları Murat, Nazlı ve Melek karakterlerine yaşam veren adlar oldukça oldukca aranmaya başlandı. Bizde bu yazımızda dizi severlerin merak etmiş olduğu oyuncuları sizlerle paylaşacağız. Selin Sezgin, Erol Gedik, Gece Işık Demirel, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Faruk Pakiş, Hasret Cenk, Kayra Zabçı, Güvenli Önal, Belma Mamati, Yavuz Pekdiker.

 

Canım Annem 150. Bölüm Fragman

Zeynep annesini oldukca seven ona oldukca bağlı güzel bir kızdır. Bigün anası Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Bu sebeple Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir.

Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in yaşamı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılmış olur. Murat şimdi kızı için, nefret etmiş olduğu eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık anası olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi bulunduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.

 

Canım Annem 149. Bölüm Full İzle TV8 | 22 Eylül 2022

TV8 vizyonun da gösterilen günlük dizi Canım Annem 149. Bölüm bugün gösterildi. Hafta içi her gün 14:45 süregelen Canım Annem 149. Kısmı kaçıranlar haberimizin devamın da yeni bölüme ulaşabilirsiniz.

22 Eylül Perşembe Canım Annem 149. Bölüm Full İzle. TV8 kanalın da gösterilen günlük dizi Canım Annem 149. Kısmı ile bugün sizlerle olacak. Dizinin yeni bölümünü kaçıran dizi severler bugün gösterilen 149. Kısmı seyretmek için arama motorlarında araştırma halletmeye başladı. 22 Eylül 2022 Perşembe günü gösterilen Canım Annem Son Kısmı HD kalitede Youtube kanalından seyretmek isteyenler haberimizin devamında dizinin yeni kısmına ulaşabilirsiniz.

 

Canım Annem Hangi Kanalda, Kaçta Başlıyor?

Günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu ekibi ve mevzusuyla dizi severler tarafınca en oldukca izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. TV8 kanalında en oldukca izlenen diziler içinde yer edinen Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içinde en oldukca takip edilen ve sevilen dizi konumunda içeriyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin içeriyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

 

 

 

Canım Annem 149. Bölüm İzle

Murat Nazlı’nın kaçırmış olduğu bilgisine ulaşmıştır. Nazlı’yı kurtarmak için her şeyi halletmeye hazırdır sadece kaçıranların kim olduğuyla ilgili hiçbir data yoktur elinde. Öteki taraftan hem Zeynep annesinin nerede olduğu sormakta hem de Halit, kızına ulaşamadıkça endişelenmekte ve Murat’ı sıkıştırmaktadır.

Murat çıkışsız bir durumdadır. Nazlı ise Rüstem tarafınca kaçırmış olduğu yerde eli kolu bağlı, çaresiz hâldedir. Murat Nazlı’nı kaçırmış olduğu bilgisini yalnızca Asude ve Melek’le paylaşır. Asude Nazlı için hakkaten endişelenirken Melek işin ucu kendisine çıkacağı için oldukca tedirgindir. Bulunmuş olduğu durumda soğukkanlı bir halde oyununu oynaması gittikçe zorlaşmaktadır. Murat’la çıkacağı tatilin iptal olması da canını oldukca sıkmıştır ve Melek hata halletmeye adım atar. Bu hatalar hem Murat’ın hem de Asude’nin tepkisini çekecektir. Ela, Furkan’ın kendisine hazırladığı sürprizle ve bir anlamda aşkını duyuru etmesiyle şok olmuştur. Ona ne gerçekleri açıklaması ne de Suzi’yle beraber giriştiği oyunu sürdürmesi mümkündür. Tek çaresi Furkan’dan uzaklaşmaktır ve o da o şekilde yapar. Sadece Furkan’ın ısrarıyla tekrardan onunla görüşmek durumunda kalır.

Bu kez ise aralarındaki tüm bağları koparmak için asla olmadığı kadar net konuşacaktır Furkan’a. Ela için yolunda giden tek şey iş başvurusuna almış olduğu pozitif yönde geri dönüştür. Daha ilkin görüşmeye gittiği emlak ofisinde çalışmaya başlayacaktır sadece orada da onu fena sürprizler beklemektedir.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar