Canım Annem 148. Bölüm Full İzle

 Bu makalemizde sizlere :  Canım Annem 148. Bölüm Full İzle , TV 8 Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

21 Eylül Çarşamba Canım Annem 148. Bölüm İzle. TV8 kanalın da gösterilen günlük dizi Canım Annem 148. Kısmı ile bugün sizlerle olacak. Dizinin yeni bölümünü kaçıran dizi severler bugün gösterilen 148. Kısmı seyretmek için arama motorlarında araştırma hayata geçirmeye başladı. 21 Eylül 2022 Çarşamba günü gösterilen Canım Annem Son Kısmı HD kalitede Youtube kanalından seyretmek isteyenler haberimizin devamında dizinin yeni kısmına ulaşabilirsiniz.

 

Canım Annem Mevzusu

Zeynep annesini oldukça seven ona oldukça bağlı güzel bir kızdır. Bigün anası Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Bu sebeple Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir.

 

Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in yaşamı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılmış olur. Murat şimdi kızı için, nefret etmiş olduğu eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık anası olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi bulunduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.

 

Canım Annem 148. Bölüm

Sabah gelen telefonda Nazlı’nın sesini duyan Murat başına bir iş geldiğine güvenli olmuştur. Derhal peşine düşüp Hatice’yle ve taksiciyle konuşur. Melek onun Nazlı’nın peşine düşmesinden rahatsız Rüstem’e hiddet saçmaktadır.

Asude’nin de kızı merak ediyor olması asla hoşuna gitmez. Zeynep anası olmadığı için keyifsizdir. Murat, kamera kayıtlarına ulaşmak suretiyle harekete geçer. Halit de Nazlı’yı merak etmiş Murat’ı sıkıştırmaktadır. Nazlı ise Rüstem’i ikna etmek için uğraşır. Kaçmak için fırsat bulur fakat başarıya ulaşmış olması imkansız. Tel çaresi Murat’ın onu gelip kurtarmasıdır. Murat, hızla harekete geçer. Ela, karşısına çıkan ve onu rahatsız eden Yüksel’e büyük tepki gösterir. Yüksel bunun altında kalmayacağını söyleyerek gider. Suzi, Sümbül’den yeğenlerini baş göz edebilmek için yardım ister. Sümbül bu durumdan oldukça memnundur.

Ela, kaçmaya çalışsa da Furkan’ın hazırladığı sürprizle yine bir araya gelirler. Ela bir iş görüşmesi için mülakata çağrılır. Suzi’ye borcunu ödeyebileceği için mutlu olan Ela, Furkan’ın duygularını itirafı karşısında donar kalır.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar