Canım Annem 146. Bölüm Full İzle

 Bu makalemizde sizlere :  Canım Annem 146. Bölüm Full İzle, Tv 8 Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..


19 Eylül Pazartesi Canım Annem Son Bölüm İzle. TV8 kanalın da gösterilen günlük dizi Canım Annem 146. Kısmı ile bugün sizlerle olacak. Dizinin yeni bölümünü kaçıran dizi severler bugün gösterilen 146. Kısmı seyretmek için arama motorlarında araştırma hayata geçirmeye başladı. 19 Eylül 2022 Pazartesi günü gösterilen Canım Annem Son Kısmı HD kalitede Youtube kanalından seyretmek isteyenler haberimizin devamında dizinin yeni kısmına ulaşabilirsiniz.

 

Canım Annem Hangi Kanalda, Kaçta Başlıyor?

Günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu ekibi ve mevzusuyla dizi severler tarafınca en oldukca izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. TV8 kanalında en oldukca izlenen diziler içinde yer edinen Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içinde en oldukca takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer ediniyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer ediniyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

 

Canım Annem 146. Bölüm

Nazlı kararını vermiş her şeyi Murat’a anlatacaktır. Murat’ın yanına gitmek için hazırlanırken Melek de onu durdurmak için harekete geçer. Murat’ı arayarak onu şirkette beklemesini söyler. Murat, bu durumu garipsemiş olsa da beklemeye koyulur. Melek ise çoktan planını yapmıştır.

Nazlı geç kalmamak için acil ederken Zeynep’in görmüş olduğu fena bir rüya onu yavaşlatacaktır. Zeynep annesini kaybetmekten korktuğunu söylese de Nazlı ve Hatice onu sakinleştirir. Hiçbir şey Nazlı’yı durduramayacaktır. Kesin bir halde evden çıkar Melek telefonda konuşmuş olduğu kişiye emri vermiştir. Murat’ın yanına ondan ilkin gelen Melek gidecekleri dinlence için Murat’ı şirketten çıkarmaya iş yapmaktadır. Murat, Nazlı gelmeden gitmek istemese de tayyare saati yaklaşmıştır. Şarjı bittiği için birbirlerine ulaşamazlar. Nazlı, Murat’a oldukca yaklaşmışken Rüstem tarafınca apar topar bir otomobile bindirilerek kaçırılır. Ela, Furkan’ın iyi olduğundan güvenilir olmak için eve gelmiş fakat bu sırada Suzi eve dönmüştür. İkili panikle hanımdan saklanır.

Tatlı tatlı atışırlar ve asla olmadıkları kadar yakınlaşırlar. Bu durumdan ikisi de etkilenirken Furkan, Ela’nın evden çıkmasını sağlar. Ela, canı sıkkın olduğunda gittiği parkta Furkan’ın iyiliği için ondan uzak durma sonucu almıştır. Furkan ise kalbinin sesini dinleyerek Ela’nın söylediği o parka gelecektir. İkili gene plansız bir halde karşılaşırken bu durum ikisinin de hoşuna gidecektir.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar