Canım Annem 144. Bölüm Full İzle

 Bu makalemizde sizlere :  Canım Annem 144. Bölüm Full İzle, Tv 8 Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..


15 Eylül Perşembe Canım Annem 144. Bölüm Full İzle. TV8 kanalın da gösterilen günlük dizi Canım Annem 144. Kısmı ile bugün sizlerle olacak. Dizinin yeni bölümünü kaçıran dizi severler bugün gösterilen 144. Kısmı seyretmek için arama motorlarında araştırma halletmeye başladı. 15 Eylül 2022 Perşembe günü gösterilen Canım Annem Son Kısmı HD kalitede Youtube kanalından seyretmek isteyenler haberimizin devamında dizinin yeni kısmına ulaşabilirsiniz.

 

Canım Annem Oyuncuları

Canım Annem dizisi mevzusu ve oyuncuları izleyenler tarafınca merak ediliyor ve araştırılıyor. Oynadığı karakterleri canlandıran başarıya ulaşmış oyuncuların gerçek adları dizi severler tarafınca web ortamında ve toplumsal medya da aranmaya başlanmış. Başrol oyuncuları Murat, Nazlı ve Melek karakterlerine yaşam veren adlar oldukça oldukca aranmaya başlandı. Bizde bu yazımızda dizi severlerin merak etmiş olduğu oyuncuları sizlerle paylaşacağız. Selin Sezgin, Erol Gedik, Gece Işık Demirel, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Faruk Pakiş, Hasret Harp, Kayra Zabçı, Güvenli Önal, Belma Mamati, Yavuz Pekdiker.

 

Canım Annem 144. Bölüm İzle

Nazlı Murat’ı tamamen kaybettiğini düşünürken Asude zaferinin tadını çıkarmaktadır. Nazlı, cesaretini toplayıp Murat’a doğru adım attığı her seferde ondan buz şeklinde bir karşılık almakta ve ona dair umutları tükenmektedir. Murat, Nazlı’dan uzak kalmak için şirkete gider. Bu, Nazlı’yı oldukca üzecektir.

Murat’ın kendisinden tamamen vazgeçtiğinden güvenli olduğu noktada ise gene Murat’ın ağzından duydukları umutlarının tekrardan yeşermesini elde edecektir. Asude ise Murat’la Melek’i baş başa bırakabilmek için bir dinlence organize eder. Melek için bu dinlence Murat’la yeni bir hayata başlamanın ilk adımı anlamına gelmektedir. Ela ve Furkan’ın birbirlerinden uzak kaldıkları her seferinde Suzi minik bir oyunla onları bir araya getirmeye devam etmektedir. Bu kez da Ela ve Furkan’ın buluşmalarını sağlar. Ela’nın Furkan’a yalan söylemek zorunda oluşundan dolayı duyduğu suçlukla ona karşı hemen hemen kabullenmediği hisleri başa baş gitmektedir.

Furkan ise Ela’yla bir arada olmaktan memnundur. Beraber zaman geçirdikleri her an birbirlerini daha oldukca tanımakta ve bir arada olmaktan hoşlandıklarını görmektedirler. Sadece Ela’nın başındaki Levent belası peşlerini bırakmaz. Furkan Ela’nın yanından ayrıldıktan sonrasında canıyla uğraşmak zorunda kalacaktır.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar