Canım Annem 143. Bölüm Full İzle TV8

 Bu makalemizde sizlere :  Canım Annem 143. Bölüm Full İzle TV8, Tv 8 Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..14 Eylül Çarşamba Canım Annem 143. Bölüm İzle. TV8 kanalın da gösterilen günlük dizi Canım Annem 143. Kısmı ile bugün sizlerle olacak. Dizinin yeni bölümünü kaçıran dizi severler bugün gösterilen 143. Kısmı seyretmek için arama motorlarında araştırma hayata geçirmeye başladı. 14 Eylül 2022 Çarşamba günü gösterilen Canım Annem Son Kısmı HD kalitede Youtube kanalından seyretmek isteyenler haberimizin devamında dizinin yeni kısmına ulaşabilirsiniz.

 

Canım Annem Hangi Kanalda, Kaçta Başlıyor?

Günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu ekibi ve mevzusuyla dizi severler tarafınca en oldukca izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

 

TV8 kanalında en oldukca izlenen diziler içinde yer edinen Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içinde en oldukca takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer ediniyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer ediniyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.


Canım Annem 143. Bölüm İzle

Nazlı Asude’nin karşısına çıkar ve kendisini niçin kandırdığını sorar. Asude kendinden güvenli şekilde, Murat’la ikisini ayırdığını kabul eder. Nazlı’yı hiçbir süre kabul etmeyecektir. Nazlı Murat’a gerçekleri ve ikisini ayıranın Asude bulunduğunu anlatmaya karar verir. Sadece Asude bu mevzuda da Nazlı’dan bir adım öndedir ve Murat’ı Nazlı’yla yüzleşme öncesinde yalan bilgilerle manipüle eder.

Murat ve Melek çıktıkları akşam yemeğinde geçmişi hatırlarlar sık sık. Beraber geçirdikleri zamanları anarlarken birbirlerini yeni tanıyor gibidirler. Melek her geçen dakika daha da umutlanmaktadır Murat’la ilgili. Nazlı tüm gece dönmesini sabırsızlıkla beklediği Murat’ın karşısına çıktığında kendini anlatabileceğinden ve Murat’ın ona inanacağından kuşku etmemektedir. Sadece bu mevzuda Asude haklı çıkacak ve Nazlı bir kere daha hayal kırıklığına uğrayacaktır. Ela, kendisine saplantılı olan Levent’in onun izini bulduğunu görür. Bir türlü kurtulamadığı Levent, geçmişin tüm ağırlığıyla tekrardan izini sürer.

Furkan ise Ela yiyecek teklifini reddettikten sonrasında üstelememiştir. Sadece Suzi ikisini bir araya getirmeye kararlıdır. Ela’ya yapmış olduğu bir ziyaretten sonrasında minik bir oyun oynayarak onu alıp eve götürür. Orada Ela ve Furkan tekrardan bir araya gelirler. Beraber iyi zaman geçirdiklerinin farkındadır ikisi de. Sadece gecenin sonunda üzerlerinde tehlikeli bir çift göz dikilmiş hâldedir. Bir araya gelmelerinin asla kolay olmayacağı açıktır.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar