Canım Annem 142. Bölüm Full İzle

 Bu makalemizde sizlere :  Canım Annem 142. Bölüm Full İzle, Tv 8 Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

13 Eylül Salı Canım Annem 142. Bölüm İzle. TV8 kanalın da gösterilen günlük dizi Canım Annem 142. Kısmı ile bugün sizlerle olacak. Dizinin yeni bölümünü kaçıran dizi severler bugün gösterilen 142. Kısmı seyretmek için arama motorlarında araştırma halletmeye başladı. 13 Eylül 2022 Salı günü gösterilen Canım Annem Son Kısmı HD kalitede Youtube kanalından seyretmek isteyenler haberimizin devamında dizinin yeni kısmına ulaşabilirsiniz.

 

Canım Annem İzle

Günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu ekibi ve mevzusuyla dizi severler tarafınca en oldukca izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. TV8 kanalında en oldukca izlenen diziler içinde yer edinen Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içinde en oldukca takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer ediniyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer ediniyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

 

 

Canım Annem 142. Bölüm

Nazlı Zeynep’e karşı Rüstem’den gelecek tehlikeyi bertaraf etmiştir sadece konağa döndüğünde çoktan her şeyi kaybetmiş olduğu hissiyle karşı karşıya gelir. Murat buz gibidir ona karşı. Melek çoktan ona ilişkin olan yeri kapmak için bir hamle yapmıştır. En kötüsü de Zeynep saf duygularla ona küsmüştür. Zeynep’i, onu sevdiğine inandırmayı başarsa da çoktan bir şeylerin elinden yitik gittiğini hissetmektedir. Asude onun bu duygusuna oynarken Melek’le Murat’ın arasını yapmak için de zaman kaybetmez. Zeynep için Melek’e minnet duyan oğlunu Melek’le yemeğe çıkması için ikna eder.

Melek Murat’la arasındaki mesafenin giderek kapandığını görüp umutlanırken Murat Melek’teki pozitif değişimleri net şekilde görmektedir. Nazlı ise asla beklenmedik aniden, Asude’nin kendisine psikolog olarak tanıttığı Suna’nın aslına bakarsak bir oyuncu bulunduğunu öğrenir. Asude’nin oyununa gelip Murat’ı yok yere kaybettiğini düşünmeye adım atar. Bundan güvenli olmak için Asude’yle yüzleşmekten başka şansı yoktur. Ela Furkan’ın yiyecek teklifini reddeder. Hem ona yalan söylemek zorunda olmak rahatsız edicidir hem de bu süreçte öncelikleri oldukca farklıdır. Annesinin tedavisinin iyi gittiği haberiyle her şeyin yoluna gireceği umuduna kapıldığı aniden ise geçmişinden bir gölge karşısına dikilecektir.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar