Canım Annem 140. Bölüm Fragman İzle

Bu makalemizde sizlere :  Canım Annem 140. Bölüm Fragman İzle, TV8 Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

9 Eylül Cuma Canım Annem 140. Bölüm Fragmanı İzle. Günlük dizi Canım Annem dizisinin 140. Bölüm Fragmanı sizlerle. Dizinin yeni bölüm fragmanını merak eden dizi severler bugün yayınlanacak olan 140. Bölüm fragmanıseyretmek için arama motorlarında araştırma hayata geçirmeye başladı. 9 Eylül Cuma günü yayınlanacak Canım Annem 140. Bölüm fragmanı haberimizin devamında yer ediniyor.

 

Canım Annem İzle

Günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu ekibi ve mevzusuyla dizi severler tarafınca en fazlaca izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

 

TV8 kanalında en fazlaca izlenen diziler içinde yer edinen Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içinde en fazlaca takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer ediniyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer ediniyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

Canım Annem 140. Bölüm Fragman

Canım Annem dizisi mevzusu ve oyuncuları izleyenler tarafınca merak ediliyor ve araştırılıyor. Oynadığı karakterleri canlandıran başarı göstermiş oyuncuların gerçek adları dizi severler tarafınca web ortamında ve toplumsal medya da aranmaya başlanmış. Başrol oyuncuları Murat, Nazlı ve Melek karakterlerine yaşam veren adlar oldukça fazlaca aranmaya başlandı. Bizde bu yazımızda dizi severlerin merak etmiş olduğu oyuncuları sizlerle paylaşacağız. Selin Sezgin, Erol Gedik, Gece Işık Demirel, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Faruk Pakiş, Hasret Cenk, Kayra Zabçı, Güvenli Önal, Belma Mamati, Yavuz Pekdiker.


Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar