Canım Annem 138. Bölüm Full İzle

 Bu makalemizde sizlere :  Canım Annem 138. Bölüm Full İzle, TV 8 Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

7 Eylül Çarşamba Canım Annem 138. Bölüm Full İzle. TV8 kanalın da gösterilen günlük dizi Canım Annem 138. Kısmı ile bugün sizlerle olacak. Dizinin yeni bölümünü kaçıran dizi severler bugün gösterilen 138. Kısmı seyretmek için arama motorlarında araştırma hayata geçirmeye başladı. 7 Eylül 2022 Çarşamba günü gösterilen Canım Annem Son Kısmı HD kalitede Youtube kanalından seyretmek isteyenler haberimizin devamında dizinin yeni kısmına ulaşabilirsiniz.

 

Canım Annem Hangi Kanalda, Kaçta Başlıyor?

Günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu ekibi ve mevzusuyla dizi severler tarafınca en fazlaca izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. TV8 kanalında en fazlaca izlenen diziler içinde yer edinen Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içinde en fazlaca takip edilen ve sevilen dizi konumunda içeriyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin içeriyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

 

 

 

 

Canım Annem 138. Bölüm İzle

Murat, Zeynep’in yanında kendini tutsa da niçin bağırdığını sormadan durması imkansız. Gerçeği bilmeyen Murat Nazlı’ya iyice bilenir. Zeynep de mutsuz hayal kırıklığı içinde babasıyla odasına giderken Nazlı Rüstem’in çeşitli oyunların alet olur.

Bu durumu öğrenen Asude Nazlı’ya karşı öfkelenir, Melek’i çağırarak oğlu ve torununun gönlüne girmesi için adım atmasını sağlar. Melek bu fırsatı kaçırmazken Nazlı, Rüstem’in tehditleriyle boğuşmaktadır. Zeynep annesinden özür beklerken Nazlı bir ihtimal acıma eder maksadıyla onun hastalığını Rüstem’e söyleyecektir. Ela ve Furkan bozulan arabanın başından uzaklaşmaya başlarlar.

Nereye ve ne taraftan gidecekleri mevzusunda sık sık münakaşa yaşasalar da birbirlerinden etkilenmeye başlamışlardır. Ayrı ayrı gitmeye karar verdiklerinde dahi Furkan Ela’nın peşinden gider. O sırada Ela toprak yoldan yuvarlanır ve canını yakar. Furkan, derhal endişeyle yardımına koşar.Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar