Canım Annem 137. Bölüm Fragman İzle 6 Eylül

 Bu makalemizde sizlere :  Canım Annem 137. Bölüm Fragman İzle 6 Eylül, TV 8 Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..


Canım Annem 137. Bölüm Fragmanı gösterildi. Fragmanı izleyen dizi severler heyecanla yeni kısmı beklemeye başladı.

6 Eylül Salı Canım Annem 137. Bölüm Fragmanı İzle. Günlük dizi Canım Annem dizisinin 137. Bölüm Fragmanı sizlerle. Dizinin yeni bölüm fragmanını merak eden dizi severler bugün yayınlanacak olan 137. Bölüm fragmanını seyretmek için arama motorlarında araştırma halletmeye başladı. 6 Eylül Salı günü yayınlanacak Canım Annem 137. Bölüm fragmanı haberimizin devamında içeriyor.

 

Canım Annem Oyuncuları

Canım Annem dizisi mevzusu ve oyuncuları izleyenler tarafınca merak ediliyor ve araştırılıyor. Oynadığı karakterleri canlandıran başarıya ulaşmış oyuncuların gerçek adları dizi severler tarafınca web ortamında ve toplumsal medya da aranmaya başlanmış.

 

Başrol oyuncuları Murat, Nazlı ve Melek karakterlerine yaşam veren adlar oldukça oldukca aranmaya başlandı. Bizde bu yazımızda dizi severlerin merak etmiş olduğu oyuncuları sizlerle paylaşacağız. Selin Sezgin, Erol Gedik, Gece Işık Demirel, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Faruk Pakiş, Hasret Harp, Kayra Zabçı, Güvenli Önal, Belma Mamati, Yavuz Pekdiker.

Canım Annem 137. Bölüm Fragmanı İzle

Günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu ekibi ve mevzusuyla dizi severler tarafınca en oldukca izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

TV8 kanalında en oldukca izlenen diziler içinde yer edinen Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içinde en oldukca takip edilen ve sevilen dizi konumunda içeriyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin içeriyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar