Camdaki Kız 49.Bölüm Fragmanı izle

 Bu makalemizde sizlere :  Camdaki Kız 49.Bölüm Fragmanı izle, Kanal D Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..


Başrollerinde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Camdaki Kız bu hafta yayınlanacak mı?

 
  • Fragman
 

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalınca. Son bölümde neler yaşandı?

Alp’le kavga etmiş olduğu için hapishanede olan Sedat’ı ziyarete giden Nalan; düğün gecesinde Hayri ile içinde olanlardan dolayı suçluluk hissetmektedir. Sedat’ın cezasını çekmesini isteyen Rafet, Gülcihan’la da ipleri koparmak üzeredir.

Yaşadıklarından dolayı azap içinde olan Muzo, kendisini gene odasına hapsetmiştir. Nalan’la yazışma kurma yolları arayan Hayri ise Nalan’ın kendisini öpmesinin mutluluğu içindedir. Nalan’ın odasında bulmuş olduğu gizemli not ise Hayri ile içinde olanları bilenlerin yalnız ikisi olmadığını gösterir.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar