Camdaki Kız 48.Bölüm Yeni Sezon 2.Fragmanı

 Bu makalemizde sizlere :  Camdaki Kız 48.Bölüm Yeni Sezon 2.Fragmanı, KANAL D Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..


Başrollerinde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Camdaki Kız bu hafta yayınlanacak mı?

 

Camdaki Kız 48.Bölüm Yeni SüremSezon 2.Fragmanı

Camdaki Kız dizisinin 48. bölüm özeti oku KANAL D. Camdaki Kız dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Nalan ve Hayri içinde aşk alevleniyor! Cana’nın hamileliğini öğrenen Nalan, onunla yüzleşmeye gider. Nalan, kendisine söylenen yalanlara daha çok katlanamayarak Cana’yı yüzleşmek için konağa getirir. Muzo ve Para’nın düğün hazırlıkları tam gaz devam ederken, aralarındaki gerilim gitgide artan Nalan ve Hayri de kendilerini asla beklenmedik bir durumun içinde bulurlar.

Nalan, Cana’nın hamileliğini öğreniyor! Feride ve Selen, Cana’nın hamileliğini sonlandırmak için gerekeni yapar fakat gene de Nalan’ın bunu öğrenmesini engelleyemez. Cana’nın hamile bulunduğunu öğrenen Nalan ise soluğu Hayri’nin yanında alır. Nalan’ın Hayri’yi kendisinden kıskandığını anlayan Billur, Nalan ile yüzleşir. Pera ve Muzo’nun evlilik sonucu, Rafet ve Pervin’in arasındaki gerginliğin daha da artmasına neden olur.

Camdaki Kız Dizi Mevzusu

3“Niçin aşık oluruz? Peki kime aşık oluruz? Aşık olduğumuz kişilerde bizi çeken nedir?” Camdaki Kız, kim bilir bugüne dek kendimize asla sormadığımız bu soruları sordurarak izleyenleri bir iç hesaplaşmayla baş başa bırakacak. Hazırlıkları yoğun ve yorucu bir tempoda devam eden Camdaki Kız, fazlaca yakında Kanal D’de izleyicilerin karşısına çıkacak. Ailesinin tek evladı olduğundan el bebek gül bebek büyütülmüş, yaşamını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğluyla evlilik arifesinde bulur.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar