Bu 3 burç Ekim 2022'de biriyle buluşacak.

 Kendimizi iyi hissettiğimizde, başkalarının ne kadar mükemmel olduğumuzu fark etmelerini isteriz. Ve bilhassa bekar olduğumuzda birazcık yalnız hissedebiliriz bundan dolayı gerçek şu ki, hakikaten hususi biriyle beraber olmak ve belirli anları paylaşmak istiyoruz.

 


Hayatlarımızı başkalarının hayatlarıyla karşılaştırmakta ve başkalarının haiz olduklarını istemekte hızlıyız. Aşık olmanın bekar olmaktan daha iyi bulunduğunu düşünüyoruz. Sadece durum bu şekilde olmak zorunda değil.

Bekar yaşam da mükemmelProblem şu ki, biriyle beraber olmamızın daha iyi olacağını kafamıza soktuğumuzda, hakikaten yapmak istiyoruz.

Bu 3 burç, Ekim 2022'de bekar kalmak istemeyecek:

Oğlak

Sen değilsin, bu ayın yıldızları. 2022 senin için genel olarak zor bir yıl dostum. Gezegenlerin hizalanma şekli sebebiyle, bir takım baş ağrısıyla karşı karşıya kalırsınız ve aşk hayatınız da kesinlikle karmaşaya dahildir.

Hâlâ zenginleştirici bir yıl geçirmeniz olası olsa da, hemen hemen sizin için muhteşem kişiyi bulmayı beklemeyin. 2022, astrolojik bir boktan şeklinde başlayabilir, sadece sabırla, aşk beklentileriniz senenin sonuna doğru artacaktır.

Son zamanlarda yanlış insanlara aşık oluyorsun. Sıkılmayı bırakıp kuvvetli, ciddi bir ilişkiye adım atmak istiyorsanız zevklerinizin değişmesi gerekiyor.

Senin için yeterince iyi kimse olmadığı için bekar kalmalısın. Kendini yalnız hissettiğin için eski adam arkadaşlarına ileti atmayı bırakmalısın. Ve bir tek yanında birinin olması için hak ettiğinden daha azını kabul etmeyi bırakmalısın.

Günler soğumak suretiyle olsa ve etrafınızda dolaşan mutlu çiftler görmeye devam etseniz bile, bu bir ilişkiye atlamanız gerektiği anlamına gelmez. İster emin olun ister inanmayın, yalnız başına son zamanlarda gözünüze çarpan zehirli insanlardan oldukça daha mutlu olacaksınız.

Kendine bir iyilik yap ve bekar kal. Sevginize layık biriyle tanışana kadar bekleyin. Ayrıca, yalnız zamanınızın tadını çıkarın.

Koç burcu

Oğlak burcuna benzer şekilde, ilişkiler için de sizin yılınız değil. Yıldızlar, gece gökyüzünde sizin için ergonomik olarak "bekar" kelimesini heceler. Acayip duyguları geride bırakan birkaç aksilikle, romantizm bu ay zor bir teklif haline geliyor.

Bağımsızlıktan yana olan biriyseniz, sevinin! Sadece bir dereceye kadar bağımlılığa yatkınsanız, bu kalıbı kırmak için bu yıl olabilir. Kariyerle ilgili çabalara yada birazcık iç gözlem gerektiren tinsel bir uygulamaya odaklanmayı düşünün.

Kendinizi keşfetme ve yitik, değişiklik ve gelişme ile uğraşma yolculuğundasınız. Bu ay o denli da fena görünmüyor. Hatta büyük bir dönüşümün ortasında olduğunuz için kendinizi talihli sayabilirsiniz.

Aşk için çaresiz olsan bile, ilkin kendini sevmeye odaklanmalısın. Yenileme sürecinizi kimsenin kesintiye uğratmasına izin vermemelisiniz.

Bu ay flört uygulamalarında gezinmek yerine, kendinizle zaman geçirmeye itina gösterin. Kendinize kim olduğunuzu bulmak için alan ve özgürlük verin. Kendinize yeni hedefler belirleyin. Tutkunuzu tekrardan keşfedin. Bu dünyadan ne istediğinize ve artık nelere katlanmak istemediğinize karar verin.

Kendinize karşı tamamen dürüstseniz, şu anda bir ilişkiden ne istediğinizden tam olarak güvenilir değilsiniz. Size en uygun kişinin ne olduğundan güvenilir değilsiniz. Ve hayatınızın bu aşamasında birine bağlanmaya hazır olup olmadığınızdan bile güvenilir değilsiniz.

Bu yüzden önceliklerinizi, umutlarınızı, hayallerinizi, kuvvetli yanlarınızı ve endişelerinizi sıralarken bu ay bekar kalmalısınız. Ek olarak, sevginizi verecek başka birini aramadan ilkin kendinizi sevmeyi öğrenmelisiniz.

balık burcu

Bu ay bekar olma olasılığı en yüksek olan burç sizsiniz. Astrolojik hava, bilhassa ayın başlangıcında duygusal ilişkilerde gelişmeniz için bilhassa elverişli değildir.

Aşık olmak istediyseniz, prognoz kasvetli - fakat bekar kalmayı umuyorsanız, şimdi bunu yapmanın tam zamanı!

Sizin için hâlâ o denli oldukça mutluluk var ki, hakikaten yalnız hissetmeniz oldukça vakit alıyor. Ve doğanız yardımıyla dost edinmeniz ve yeni ilişkiler kurmanız kolay olsa gerek.

Bu platonik ilişkileri beslemeye ve kendinize hakikaten yankılandığını hissettiğiniz bir tür destek sistemi meydana getirmeye odaklanın.

Şu anda hayatında oldukça şey oluyor. Şu anda bir ilişki için dönemin olmadığını söylemek abartı olmaz.

Bir ilişki teoride kulağa hoş gelse de ergonomik değildir. Tabağınızda esasen yeterince var. Randevuları planlamak ve duygusal şeyler yapmak için vakit yada enerji bulmak zor olabilir. Uyumak için neredeyse asla vaktin yok.

 

Her emek harcama haftasının sonunda bitkin olmuş olursunuz. Bir ilişki için doğru zihin çerçevesinde değilsiniz. Ek olarak, kıymet verdiğiniz birine yanlışlıkla zarar vermek istemezsiniz. İşle oldukça meşgul olduğun için kimseyi dikkatsizlik etmek istemezsin.

Bu ay bekar kalma mevzusunda hiçbir şey yitirmiş şeklinde hissetmeyeceksiniz. Devamlı hareket edecek, ev işlerinden bunalmış olacak ve doğru düşünemeyecek kadar meşgul olacaksınız. 

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar