Bu 3 burç Ekim 2022'de aşık olacak

 Yeniden yine aşık olmak ister misiniz? Yoksa artık aşka bile inanmadığınız için oldukça mu hayal kırıklığına uğradınız?

Aşk hakkında ne hissederseniz hissedin, bu ay birine aşık olma şansınız bilhassa yüksek olabilir. Astrologlar, gelecek haftalarda aşkı bulacak belirli burçlar bulunduğunu belirlediler.

 


Ve eğer bu burçlardan biriyseniz, olacaklara hazırlandığınızdan ciddi olarak güvenli olmalısınız. Şimdi bazı riskler almanın zamanı geldi. Kendinizi bırakın, aşık olun ve duygusal anları dört gözle bekleyin.

 

Boğa

Birine delicesine tutkulu bir halde aşık olduğunuzu söylemeyeli epey oldu ve Ekim ayı itibariyle her şey değişmek suretiyle benzer biçimde görünüyor.

İyi bir karakter yargıcısın, fakat bununla beraber geçmişte güvenebileceğini düşündüğün insanoğlu tarafınca ihanete uğradın.

Bu ay çevrenizde birilerini farkına varacaksınız. Tüm tanımlarınıza meydan okuyor benzer biçimde görünen o şahıs. Bu şahıs kim ve niçin senin üstünde bu kadar çarpıcı bir tesiri var?

Ve sana bu kadar yoğun bir arzu uyandıran hangi büyüyü yapmış oldu? Aşık oluyorsun benzer biçimde görünüyor. Daha ilkin asla görmediğiniz bir romantizm yaşayacaksınız!

Romantizm kuvvetli fakat kontrollü. Bu ödüller için hakikaten oldukça çalıştınız, arkanıza yaslanın ve tadını çıkarın, hepsini hak ediyorsunuz.

Sizin için doğru ve doğru olanı yapın. Çevrenizdeki hepimiz tarafınca oldukça fark edilirsiniz, bundan dolayı seçimleriniz farkedilmeden gitmez. İlgi odağı olacaksınız ve bu duygu birazcık bunaltıcı hale gelebilir.

Hatta utanabilirsiniz. Kendinize güvenin ve tadını çıkarın. Hayranınız için bilhassa parlayacaksınız!

Kariyer meseleleriniz bu ay bilhassa acil olsa da, aşk hayatınızdan daha iyi zevk almak ve sevdiklerinize tüm dikkatinizi vermek için bu stresi işte bırakmanıza destek olacak.

Bu sizin için sevgi ve zevk zamanıdır. Romantizme dair her şey - kelebekler, mutluluk, flört ve öteki her şey bu ay sizin için yıldızlarda.

Kendinizi bırakabilirsiniz ve bulunmadığınız biri benzer biçimde davranmaya çalışmanıza gerek kalmaz. Gelecek için endişelenme. Açık ve dürüst kaldığınız sürece bu şahıs sizi yarı yolda bırakmayacaktır. 

Kova

Bu ay birine o denli oldukça aşık olmak üzeresiniz ki başınız dönebilir. Görünüşe bakılırsa kendi kurallarına bakılırsa yaşayamıyorsun ve açıkçası, niçin uğraşasın ki? Yaşam yaşamak içindir. 

Şimdi hayatınızdaki aşk ilişkisini yeni bir düzeye taşımanın zamanı geldi - eğer var iseFakat bununla beraber dikkatinizi kendinize de çevirin.Hayatta hasret duyduğunuz şey için arzularınızı yerine getiren mutlu bir aura iyi mi yaratabilirsiniz? Bu sıcak ve samimi kaliteyi koruyun.

Geçen aydan yanınızda götürebileceğiniz pozitif dürtüler var. Bu yönler şimdi bir tek sizin için daha da güçlenecek, kendi yaratıcılığınızı ve özleminizi teşvik edecek. Hoşlandığınız biriyle kimyanızı karıştırma ihtiyacı hissettiğinizde, sıcak nitelikleriniz yoğunlaşır.

Sizin için oldukça şey ifade eden arkadaşlarınıza kendinizi yakın hissediyorsunuz ve mükemmel bir ilinti ve şefkat duygunuz var. Ek olarak, ortaklardan ve sevgililerden coşku, serüven ve anında geri bildirim aramıştınız.

Arkadaşlarınızın ve ailenizin teşvik edici desteğiyle hedeflerinize kolayca ulaşılabilir görünüyor. Tutum pozitif, enerji yüksek ve genel yaşam kalitesi optimal. Öteki insanoğlu ilgileniyor ve yaptığınız nerede ise her şeyde fark ediliyorsunuz. Bu hayallerin peşinden git ve bir arzu tut. Pişman olmayacaksın.

Bu ay tüm gözler üzerinizde. Hepiniz, o hususi birini bulma ve romantizmi artırma şansınızı artıran yaratıcılık ve tutkuyla ilgilisiniz. O kişiyle bağlantı kurmaktan çekinmeyin. Kesinlikle duygularını geri verecek!

Akrep

Bu, dışarı çıkıp çevrenizdeki insanlarla bağlantı oluşturmak için muhteşem bir an. Bazıları size duygusal bir ilgi duyabilecek fanatikleri cezbediyorsunuz ve hakikaten de şu anda bilhassa talep ediliyorsunuz.

Değerlerinize dikkat ederek ve bu tarz şeyleri net bir halde ileterek tüm benliğinizi daha iyi ve daha kuvvetli hale getirmeye çalışın. Hayatınızı bir tek yaşamayın, onu gerçek ve eksiksiz meydana getiren her şeyi yapın.

Bir meydan okuma yada yüzleşme şu anda kesinlikle sizin yararınıza değil. Bir tek gereksiz strese ve daha mühim şeylerin dikkatsizlik edilmesine neden olur. Dürüst olun, objektif olun, sadece hayatınızı tekrardan değerlendirmeye kesin olun. Yakın gelecekte sizin için oldukça pozitif olacak. Dengenizi korursanız bu ay kesinlikle aşık olacaksınız.

Yüksek olasılık ile gerçekleşecektir. Ve senin için neyin saklandığına dair hiçbir fikrin yok. Delicesine aşık olduğun kişinin de sana deli benzer biçimde aşık olma ihtimali var.

Bu duygunun karşılıklı bulunduğunu düşlemek bile luktan zıplamak için kafi. Bu kişinin sizi sevmesi size esin veriyor bundan dolayı bu tür bir sevgi ve saygının yolunuza çıkmasına alışık değilsiniz.

Sanki hayatınızda yeni bir aşama başlıyor ve oldukça pozitif bir halde başlıyor. Beraber keyif alacağınız bir şey var fakat ne kadar iyi olacağı hakkında hiçbir fikriniz yok. 

 

Şu anda sana direnmek zor. O kişiyle hususi bir bağ oluşturacak büyüleyici bir çekicilik yayacaksınız. Duygusallığınız bilhassa kuvvetli ve yakından bakarsanız, birkaç değişikliği avantajınıza kullanabileceğinizi ve ilişkinizi daha da derinleştirebileceğinizi görebilirsiniz. Sevdiklerinize ulaşın ve bağınızı güçlendirin.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar