Bu 3 burç, aşklarını 10 Eylül 2022'de dolunayda bırakacak

Geri çekilip aklımıza gelebilirsek, her şey yolunda anlamına gelir. Ne yazık ki, bu gün o denli gurur ve ısrarla dolu ki, asla kimse eylemlerinin sorumluluğunu almak istemiyor ve istesek de istemesek de bir sürü ayrılıkla sonuçlanıyor.

 


Eylül dolunayı, tamamlanmamış, aptalca ve gurur dolu ayrılıklar getirir. Kendinizi ilişkide olduğunuz kişiden ayrılmak yada ondan ayrılmak istediğinizi fark ederseniz, iki kez düşünün ve kendinize hakkaten isteyip istemediğinizi problemBu sebeple bir ayrılığın probleminin cevabı olmama ihtimali devasa yükseklikte.

Onca emekten, sevgiden, vaatlerden ve gelecek için umuttan sonrasında bir şeyleri bitirmekten hakkaten memnun musunuz? 

Bu 3 burç ilişkilerini 10 Eylül'deki dolunayda bitirmek isteyecektir:

Koç burcu

Hayatınızda sizi bu kadar mutlu eden kişiden ayrılmak isteyeceğiniz son şey olsa da, mizacınız, dolunayın ortaya çıkmasıyla beraber gelen enerji yardımıyla rahat bir tartışmayı oldukça ileri götürmenize niçin olabilir.

Oldukça ileri gitmeden bir adım geri çekilin - bu bahsettiğimiz hayatınızın aşkı ve sırf aptal bir yorum yüzünden egonuz alevlendi diye onu bir kenara atmak zorunda değilsiniz.

Evet, sevdiğiniz şahıs muhteşem değil ve kimi zaman bunu gösteriyorlar. Ona patronun kim bulunduğunu göstermek için ondan ayrılmak hakkaten lüzumlu mi?

Hayır değil, sadece süreci başlattığınızda geri adım atamayacağınızı hissettiğiniz gurur çukuruna düşersiniz. Kendini rahatlat. O denli uzağa gitmene gerek yok. Sonsuza dek aşktan düşmeden ilkin geri çekil.

Kendinize birazcık vakit ayırın ve mesafeyi kendinize, kendiniz ve aşk hayatınız için hakkaten ne istediğinize odaklanmak için kullanın. Eşinizi niçin uzun vakit ilkin seçtiğinizi kendinize hatırlatın.

Sonrasında geri dönün ve uzlaştırıcı bir konuşma yapın. Kimi zaman kontrolde olmak ve haklı olmakla ilgili değildir. Kimi zaman barışı tekrardan sağlamak ve silahları bırakmakla ilgilidir.

Başak

O gün sizin için problem, kendi yalanlarınıza inanmanızdır ve bu yalanların tümü, duygusal partnerinizi iyi mi algıladığınızla ilgilidir - ve negatif bir ışıkta. 

Bu, bir halde eşinizin size yanlış yaptığını ve daha iyisini hak ettiğinizi hayal ettiğiniz anlamına gelir. Oturup izahat istemiyorsun, onun bakış açısını duymaya da istekli değilsin. Ek olarak, şu anda eşinize karşı empati hissetmiyorsunuz. 

Bunun yerine, o kişinin bir tür aşırı tutkulu iptali üstüne hareket ediyorsunuz ve şimdi ivme kazandığınız için geri dönüş yok. Neticelerini düşünmeden onu tamamen hayatından çıkarmak istiyorsun.

Dolunay tarafınca tuzağa düşürüldünüz ve size şunu ve bununla suçladığınız kişiden ayrılmaktan başka seçenek bırakmaz. Hatalısın ve tamamen haksız davranıyorsun fakat bugün seni durduran hiçbir şey yok.

Devamlı haklı olan sizsiniz ve buna kimse itiraz edemez, bilhassa de eşiniz. Ek olarak, aşktan düşmeye başlamış olacak ve ilişkiyi bitirmek isteyeceksiniz ve sonunda bu olacak.

Bu dolunay esnasında saflığınız kontrolü ele alıyor. Ve o denli yoğun ki, eşiniz size belirsiz bir halde onun da çıkmak istediğini söylediğinde yüzünüze bir tokat şeklinde geliyor. Kaçabileceğini ve kayıtsız kalabileceğini düşündün, fakat hakkaten bunu beklemiyordun.

Oldukça geç olmadan işleri halletmeye çalışın. Aslen onu yitirmek istemiyorsun ve aşırı tepki verdiğini kabul etmelisin.

Terazi

 

Bu süre zarfında partnerinizden güvenilir değilsiniz ve bu kişinin ayrılmaya mı yoksa beraber kalmaya mı kıymet bulunduğunu anlamaya çalışırken eylemsiz agresif kartı oynuyorsunuz.

Eylemsiz agresif, partnerinizi yanlış şeyi yapması için kandıracağınız anlamına gelir. Dolunay esnasında, bu eylemsiz saldırganlık tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacak zira bitmesini istediğiniz giderek daha belirgin hale geliyor. Affedilemeyecek kadar yanlış bir şey yapmasını istiyorsun.

Kendinizi hayal kırıklığına uğramış hissettiğiniz ve bundan dolayı ayrılmanın "haklı" bulunduğunu düşündüğünüz durumlar olacaktır. Sen de minimum onun kadar probleminin bir parçasısın ve o karamsar tuhaflığın sana tam olarak istediğini verebilir: sevdiğin kişiden ayrılmak.

Partnerinizi tahrik etmekten kaçının zira oldukça pişman olabilirsiniz. Şimdi oldukça dürtüsel davranırsanız, geri dönüş olmayabilir. Zincirleme tepki başlatabilecek herhangi bir şey yapmadan ilkin düşüncelerinizi münakaşaya çalışın. 

 

Aklınızda aslına bakarsan yeterince var ve bu size ek strese niçin oluyor. Bu, işleri iyi hale getirme şansın. Kendi ilişkiniz bozulmaya başladı ve bunu bildiğiniz gibi. İşlerin kontrolden çıkmasına izin vermemeye çalışın ve eşinizle duygularınız mevzusunda açık olun.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar