Google Sponsor 2

Bir Peri Masalı 1.Bölüm Fragmanı izle

Google Sponsor 3

 Bu makalemizde sizlere :  Bir Peri Masalı 1.Bölüm Fragmanı izle, Fox TV Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..


Başrollerinde Alina Boz ve Tarık Komut Tekin şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Bir Peri Masalı bu hafta yayınlanacak mı?

Bir Peri Masalı 1.Bölüm Fragmanı

Bir Peri Masalı dizisinin 1.bölüm özeti oku Fox TV. Bir Peri Masalı dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Yapımını MEDYAPIM’ın üstlendiği, senaristliğini Deniz Akçay’ın yazıya döktüğü ve Çağıl Bocut ile Merve Çolak’ın yönetmen koltuğunda oturmuş olduğu, “Bir Peri Masalı”nın merakla beklenen ilk tanıtımı seyirciyle buluştu. Alina Boz, Taro Komut Tekin, Nazan Kesal, Mustafa Mert Koç, Hazal Filiz Küçükköse, Baran Bölükbaşı, Kadir Çermik, Şener Cenk, Okan Urun, Tülin Ece, Canan Atalay ve Müfit Kayacan şeklinde birbirinden başarı göstermiş oyuncuların yer almış olduğu dizide; her daim daha fazlasını hak ettiğini düşünen, lüks bir yaşamı düşleyen Zeynep’in hikayesi ele alınacak.

Bir Peri Masalı Dizi Mevzusu

Bir Peri Masalı; bebek bakıcılığı icra eden Zeynep’in, bir kazanın peşinden kendisine ilişik olmayan bir paraya el koymasının peşinden, yaşamının aniden değişmesini konu alıyor. Zeynep aniden paraya kavuşur sadece, bu para aslına bakarsak kimindir ve başına ne işler açacaktır? Fox’un yeni sezondaki iddialı dizilerinden, Alina Boz’un başrolünde yer almış olduğu Bir Peri Masalı‘nın ilk tanıtım fragmanı gösterildi. İlk olarak Varlıklı Kız olarak duyurulan dizinin adı, “Bir Peri Masalı” olarak değişti. Hemen hemen gösterim zamanı belli olmayan dizi, adı şeklinde bir peri masalını konu alıyor

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar