Google Sponsor 2

Balkan Ninnisi 12.Bölüm Fragmanı izle

Google Sponsor 3

 Bu makalemizde sizlere :  Balkan Ninnisi 12.Bölüm Fragmanı izle, TRT 1 Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

Başrollerinde Emre Bey ve Merih Öztürk benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Balkan Ninnisi bu hafta yayınlanacak mı?

 
  • Fragman
 

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalınca. Son bölümde neler yaşandı?

Ertan ve Jovanka'nın şüpheleri, buldukları kaset ve fotoğraflarla gerçek olur. Eskiye dair Süleyman'ın büyük sırrını öğrenen Ertan ve Jovanka, ondan hesap sormaya kararlıdır. Ne var ki eski olayların açılması, geride kalan eski düşmanları da peşinden getirir. Süleyman'ın en büyük düşmanı olan Darko, intikam almak için gelir. Darko, bu sefer Süleyman ve ailesini bitirmeye kararlıdır. Bu büyük çatışmada en oldukca ziyanı Zübeyir dede görecek, camiyi kurtarmak için hapse düşerken, eski acılar tekrardan yaşanacak, tarihin tozlu sayfaları aralanacaktır. Konaktaki hepimiz, Zübeyir dedeyi kurtarmak için kendini feda etmeye hazırdır...

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar