Google Sponsor 2

Balkan Ninnisi 11.Bölüm Fragmanı izle

Google Sponsor 3

 Bu makalemizde sizlere :  Balkan Ninnisi 11.Bölüm Fragmanı izle, TRT 1 Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

Başrollerinde Emre Bey ve Merih Öztürk şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Balkan Ninnisi bu hafta yayınlanacak mı?

 

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalınca. Son bölümde neler yaşandı?

 

Evden kovulan, ormanda kamp meydana getirecek yer ararken kendilerini buldukları köyde, eski defterleri açacak sorunlarla karşılaşan Süleyman, Arif ve Daniel için yaşananları anlatmak oldukça zor olsa gerek. O köye iyi mi düştüklerini, buralarda, düğünde yaşadıkları vakaları anlatınca aile fertleri huzursuz olur. Bilhassa Neriman ve Elena, Süleyman'ın eski düşmanıyla karşılaştığını öğrenince fazlaca korkar. Geçmişte başından geçenleri hatırlayan ve üzülen Süleyman ise, aynı şeyleri yaşamaktansa Üsküp'u terk etmeye karar verir. Süleyman'ı bu kararından vazgeçirmek için kolları sıvayan Jovanka ve Ertan ise geçmişte yaşananları araştırmaya adım atar. Onlar eski defterleri karıştırırken, konaktaki tüm dengeler de alt üst olur.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar