Alişan ile Hayata Gülümse 22 Eylül Perşembe izle

 Bu makalemizde sizlere :  Alişan ile Hayata Gülümse 22 Eylül Perşembe izle, TRT 1 Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..


Alişan ile Hayata Gülümse 22 Eylül Perşembe TRT 1 Canlı İzle!...Trt 1'de gösterilen Alişan ile Hayata Gülümse seyircilerle buluşuyor. “Alişan ile Hayata Gülümse” programı, alanında elit ve güvenilir uzmanları, Yeşilçam ve sahnelerin birbirinden meşhur adlar ile yurdun dört bir yanından konukları ağırlayacak. Alişan ile Hayata Gülümse hafta içi her gün sabah saat 10.00'da Trt 1'de...

Doğuş'un Yaşamını Değiştiren Vaka

Alişan ile Hayata Gülümse 22 Eylül Perşembe TRT 1 Canlı İzlemek İçin Tıklayınız...

Programda uzman adlar, sağlıkla ilgili merak edilenleri anlatacak, mühim noktaların altını çizecek. Yeşilçam’dan ve sahnelerden birbirinden meşhur adlar ile sıcak ve içten söyleşiler de programda seyirciyle buluşacak. Hatıralar, anekdotlar ve yaşanmış garip hikayeler ekranlara gelecek.

Doğuş'un Yetiştirme Yurdundaki Duygusal Anları 

Ek olarak yurdun dört bir yayınından değişik mevzu ve konuklar, meşhur şef Beyhan Budakçı’dan püf noktalarıyla ergonomik ve leziz yiyecek tarifleri “Alişan ile Hayata Gülümse”de yer alacak.

Doğuş'un Azerbaycanlı Eşine İlginç Evlilik Teklifi

Alişan ile Hayata Gülümse 22 Eylül Perşembe TRT 1 Canlı İzle!

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar