9 Eylül Cuma Kasaba Doktoru 15.Bölüm 2. Fragmanı Full izle

 Bu makalemizde sizlere :  9 Eylül Cuma  Kasaba Doktoru 15.Bölüm 2. Fragmanı Full izle, TRT 1 Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

Başrollerinde Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş ve Hazal Subaşı şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Kasaba Doktoru bu hafta yayınlanacak mı?

 
  • Fragman
 

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalınca. Son bölümde neler yaşandı?

Başarı göstermiş geçen ameliyatın peşinden başta Hakan Hoca olmak suretiyle tüm ekip mutludur fakat bu durum uzun sürmez. Erol bir türlü uyanmaz ve komada olduğu haberi yayılınca Yalçın krizi fırsata çevirerek Uluçınar Hastanesi'ni kapatır. Tüm ekip değişik bölgelere savrulurken Leyla'ya bir darbe de geçmişinden gelir: Leyla bu duruma Ömer'in yardımıyla göğüs gerebilecek midir? Mine ise Hakan'la olan tüm bağlarını koparmak için bir adım atar. Hakan, hastası Erol'a sahiplenmek için Gümüşok'a gider ve Yalçın onu ekibi ile tehdit eder. Hakan kendisini feda ederek ortalıktan kaybolur sadece bu kez pes etmeye niyeti yoktur. Erol'un durumunda bir terslik bulunduğunu anlayınca o sırada Gümüşok'ta çalışan Leyla, Ömer ve Berk'in yardımları ile Gümüşok'a sızmayı başarır. Hakan Hoca oynadığı bu tehlikeli oyunda başarı göstermiş olabilecek midir?

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar