9 Eylül 2022 En Hamarat Benim Bu Hafta Kim Kazandı?

 Bu makalemizde sizlere :  9 Eylül 2022 En Hamarat Benim Bu Hafta Kim Kazandı?  Full izle, Fox tv Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

En Hamarat Benim Bu Hafta Kim Kazanmıştır Haftanın final günü yarışmacısı Ayşe hanımında puanlanmasının arkasından En Hamarat Benim de birinci kim oldu?  En Hamarat Benim Kim Kazanmıştır? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim bu hafta Kim Birinci Oldu? En Hamarat Benim Hafta içi her gün yeni bölümleriyle sizlerle olmaya devam ediyor.

 

En Hamarat Benim Kim Birinci Oldu?

En Hamarat Benim de bu haftanın birincisi kim oldu? Hafta içi her gün yeni bölümleriyle ve yeni yarışmacılarıyla FOX ekranlarında olan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de Ayşe hanımın da puanlanmasının arkasından bugün kazanan netlik kazanmıştır. Evindeki hünerlerinden mutfaktaki hamaratlığına kadar puanlanan yarışmacılar final günün de büyük ödülü kazanmak istiyorlar. Büyük ödül 20.000 TL için verdikleri savaşım FOX vizyonun izleyenleri ile buluşuyor. Bu haftanın en yüksek puanını alarak kazanan yarışmacısı ise;

 

 

 

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de 5 – 9 Eylül 2022 haftasının birincisi xxxxx hanım oluyor.

En Hamarat Benim Son Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Vizyonun sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden keyifli ve becerikli 5 yarışmacı ilkin sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonrasında iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta süresince en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 20.000 TL’nin sahibi olacak.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar