9 Eylül 2022 Cuma günlük burç yorumları

 Bu makalemizde sizlere günlük olarak yayınladığımız : Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık Uzman astrologlar tarafından yapılan günlük burç yorumları, astroloji meraklıları tarafından araştırılıyor. Günlük burç yorumları sayesinde günlerinin nasıl geçeceğini öğrenmek isteyenler, ''Bugün aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?'' sorusuna yanıt arıyor. Gezegenlerin burcunuza verdiği mesajları öğrenmek için sayfayı aşağı kaydırmanız yeterli olacak. Peki, bugün burcunuzu neler bekliyor? Günün en şanslı ve en kazançlı burcu hangisi? İşte 9 Eylül 2022 Cuma günlük burç yorumları İşte detaylar..Oğlak (21 Aralık – 19 Ocak)

Şu anda oldukça iyi bir görüşünüz yok ve bu işleri karmaşıklaştırıyor. Buna karşılık, yargı devam eden kafa karışıklığı sizi karamsar ve sinirli yapar.

Tekrardan bir araya gelmek, bir şeyleri temizlemek ve düşüncelerinizi düzenlemek için birazcık vakit ayırın. Tüm ördeklerinizi arka arkaya bulundurmak, sorumluluklarınızı yerine getirmenize ve oldukça fazla stres ve kaygı duymadan hedeflerinize ulaşmanıza olanak tanır.

Ve siz farkına bile varmadan, kalbinizin arzuladığı her şeye ulaşacaksınız! Sizi önemseyen kişilere kapınızı açın ve onlara kıymetli zamanınızın bir kısmını verin. Bunlar, şu anda karşılaştığınız zorlukların üstesinden gelmenize destek olabilecek kişilerdir.

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Bazı ilişki sorunlarıyla yüzleşmenin zamanı geldi. Onları halının altına süpürmeye çalışmak bir tek sizi hiçbir yere götürmekle kalmaz, bununla beraber sizi strese sokan ve siz ve sevdikleriniz içinde daha büyük bir mesafe yaratan bataklığa daha da batmanızı sağlar.

Şu anda bekarsanız, kalbinizin özlemini çekmiş olduğu kişinin bugün hamlesini yapacağını bilirsiniz. Bu size sevinç getirecek. Bu akşamı saran mükemmel erotik atmosferden yararlanın!

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün ruhsal olarak iyi hissetmiyorsun. Birazcık moraliniz bozuk, insanlara ve durumlara karşı negatif bir bakış açınız var ve bu sizi bir yere götürmez.

Bu şekilde bir tutum, planlarınızı kaçınılmaz olarak etkisinde bırakır, zira bu mevzuda hiçbir şey yapma havasında değilsiniz. Aşırı uçlara gitmeyin. İyimserliğinizi ve özgüveninizi bir an ilkin tekrardan kazanmaya çalışın, aksi takdirde önceki tüm çabalarınız boşa gidebilir.

Koç (21 Mart – 20 Nisan)

Bir süredir bir çıkmaza saplandınız ve bir çözüm olmasına dair net bir görüş olmadan problemler birikiyor şeklinde görünüyor. Bu tabi ki oldukça stresli bir durum. Sorunları tek tek çözmeniz gerekiyor.

İşlerinizi düzene koyun, bir plan yapın ve tünelin sonunu görene kadar yoldan çıkmayın. Başkalarının sizi atmak istediğiniz adımlardan uzaklaştırmasına izin vermeyin. Kulağınıza fısıldanan yararsız konuşmalardan ve tehlikeli sözlerden sakının.

Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bugün, altında olduğunuz yoğun baskı sebebiyle, hata yapmamak için harekete geçmeden ilkin dikkatlice düşünmek önemlidir.

Bir ekip zorluklarla karşılaşacaksınız ve bu sizin açınızdan bazı eleştiri kararlar gerektirecek. Mantıklı zihninizi kullanarak ve muhteşem içgüdülerinize güvenerek, kendinizi iyi ifade edebileceksiniz.

İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bugünlerde bir takım şey hakkında kendinizi güvensiz hissediyorsunuz ve bu, kendi kararınızı sorgulamanıza niçin oluyor. Kuşku duyduğunuzda, yardım için eşinize ulaşın.

Bekarsanız, tavsiye için güvenilir bir iş ortağına yada meslektaşınıza danışın. Şu anda tavsiyelerinin doğru olduğuna güvenebilirsiniz.

Hatta kaybettiğiniz itimat ve özgüveninizin bir kısmını tekrardan kazanmanıza destek olacak ve kendi kararlarınızda daha güvende hissetmenizi elde edecektir. Bugün oldukça sosyalsiniz ve bu, bazı kazançlı iş anlaşmaları yapmanıza destek oluyor.

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Hazırlıklı olmak, bugün beladan kaçınmanın anahtarıdır. Durumu dikkatlice çözümleme ettiğinizden ve harekete geçmeden ilkin bir şeyler düşündüğünüzden güvenli olun. Aşk hayatınızda işler birazcık gerilmiş. Bir çıkmaza sürüklendiniz ve iyi mi çıkacağınızı bilmiyorsunuz.

Yapabileceğiniz en iyi şey kendinizi geri tutmak, kendinizi sakinleştirmeye çalışmak ve arkasından kararlılıkla sorunlarınızı birer birer ele almaktır. Hala bekar olanlar için, yaklaşımınızı değiştirirseniz, oldukça yakında sevgilinizi bulma şansınız var.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

İlişkiniz doğru yönde aşama kaydediyor, kalan kıskançlık ve güvensizlik duygularını özetlemek gerekirse görmezden geldiğinizden güvenli olun. Bekarsanız, Bay Doğru ile bağlantı oluşturmak için denenmiş ve kontrol edilmiş taktiklerinizi kullanın.

İş yerinde, sizi geride tutan modası geçmiş kavramlardan kurtulmanın zamanı geldi. Kişisel mali durumunuz şu anda birazcık sıkışık - kredi kartını kilitlemenin ve alışveriş yaparken kendinizi vitrin çeşitliliğiyle sınırlamanın zamanı geldi!

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

İlişkinizde iki taraftan da oldukça fazla sır var. Partnerinizle açık ve dürüst bir konuşma halletmeye cesaret edin ve kalbinizden geçen her şeyi ifade etme cesaretini bulun.

Nerede durduğunu bilmenin tek yolu bu. Hala tek gerçek aşkını arıyorsan, kısa sürede tanıştığın biri o olabilir.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Hayalleriniz ve emelleriniz hakkında data edinmek ve bu tarz şeyleri güvendiğiniz kişilerle tartışmak istiyorsunuz.

Ve bunun sebebi, onların ne düşündüklerini ve sizin için herhangi bir tavsiyeleri olup olmadığını bilmek istemenizdir. Hepsi iyi ve güzel, fakat onların görüşlerine aşırı derecede kapılmamaya çalışın.

Aşk hayatınızda gelişme için oldukça yer var ve bu mevzuda işler iyi görünüyor. Tek yapman ihtiyaç duyulan pozitif kalmak. Sefalet ve olumsuzluk bir tek ilişkinize zarar verebilir. 

Akrep (23 Ekim – 22 Kasım)

Son zamanlarda sizi endişelendiren birçok şey var ve sizi o denli yıpratıyorlar ki, başkalarına enerjiniz kalmıyor.

Netice olarak, sevdiklerinize ve yaşadıklarına dikkat etmeyi olanaksız buluyorsunuz. Pillerinizi tekrardan sıkıştırmak ve tekrardan şarj etmek için vakit bulmanız, sizi rahatsız eden şeyleri açmanız ve güvendiğiniz biriyle olgun ve ciddi bir konuşma yapmanız gerekir.

Bu aslına bakarsak uzun süredir altında olduğunuz baskının bir kısmını alacak ve size birazcık dinlenme elde edecektir.

Yay (23 Kasım – 20 Aralık)

Son zamanlardaki sakinliğin büyüsü bozuldu ve bugün, çoğunlukla aile çevrenizde yeni problemler ortaya çıkıyor. Hayal kırıklığınız ve hayal kırıklığınız fena danışmanlardır. Tavsiyelerine kulak asmamaya çalışın!

Bir tek yapıcı bir halde ilerlerseniz başaracaksınız. Kendi fikirlerinize ve içgüdülerinize güvenmeyi öğrenin. Hayal kırıklığına uğramayacaksın. Doğru şeyi yapmanıza destek olacaklar!


Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar