8 Eylül 2022 Perşembe günlük burç yorumları

 Bu makalemizde sizlere günlük olarak yayınladığımız : 21 Ağustos'ta para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Aşağıda astroloji yazarı OzluSozleri.com sizler için verdi. İşte 21 Ağustos Pazar günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık 8 Eylül 2022 Perşembe günlük burç yorumlarıOğlak (21 Aralık – 19 Ocak)

Kariyerinizde iyi işler hayata geçirmeye devam edin. Çabalarınızdan vazgeçmeyin, yakında hedeflerinize kesinlikle ulaşacaksınız.

Sizin için kazançlı ve avantajlı olacağını vaat eden teklifler yolunuza çıkacak. Bazı sorunlarla karşılaşacağınız için telaşlı adımlardan kaçınmaya çalışın. Tabağınızda esasen yeterince var.

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Partneriniz birazcık acayip davranıyor ve bu sizi şaşırtıyor. Kafanızda senaryolar oluşturmayın. Sakin ol ve her şey yoluna girecek, böylece hem üstesinden gelebilirsin hem de daha iyi bir yere gidebilirsin.

Bekarsanız, bugün cazibenize kimse karşı koyamaz! İşiniz iyi gidiyor ve son zamanlardaki sorunları geride bırakıyorsunuz. Mali durumunuz birazcık kontrolden çıktı ve bir gider seline kapılma tehlikesiyle karşı karşıyasınız.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Bu, meydana getirecek fazlaca şeyinizin olacağı oldukça yoğun bigün. Aklınızda birçok şeyle adım atmak ve kendinizi yeni bir şeye adamak için zamanınız olsun istiyorsunuz.

Kafanız fikirlerle dolu ve onları eyleme geçirmek için sabırsızlanıyorsunuz. Fakat unutma, esasen fazlaca şey yaptın! Birazcık dinlenmenin zamanı gelmedi mi? 

Koç (21 Mart – 20 Nisan)

İlişkiniz iyi gidiyor ve daha da iyi olma potansiyeline haiz. Partnerinizi duygusal bir şeyle şaşırtmak, seveceğiniz karşılıklı bir jest ile neticelenecektir. Senin için şehvetli bir süre, o yüzden tadını çıkar. Hala bekarsanız, hayallerinizin erkeğini yakında bulacağınızı bilmelisiniz.

Bugün işyerinde bazı zorluklarla karşılaşacaksınız. İş arkadaşlarınızla konuşmayın, aksi takdirde başınız büyük belaya girer. Planlarınızı paylaşmaktan yada bugün yeni bir iş sözleşmesi imzalamaktan kaçının - bilhassa de finansal bir antak kalma içeriyorsa. 

Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Aşk söz mevzusu olduğunda, bugün sorunsuz bir seyahat içindesiniz. Bu, en kırılgan ve en duygusal duygularınızı ifade etme şansınız: en derindeki düşüncelerinizi partnerinizle paylaşın ve beraber şefkatli bir akşam geçirin.

Hala bekarsan, dışarı çık ve buluş. Bir tek muhteşem bir sohbetin var. Bu ve organik cinsel çekiciliğiniz sizi kesinlikle karşı konulmaz kılıyor!

İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran)

İş stresinizden ve kaygınızdan kurtulmaya çalışın ve öteki yarınızla beraber güzel bigün geçirin. Bu gece yalnız ikiniz dışarı çıkmak size fazlaca iyi gelecek.

Bugün partnerinize yaklaşmaya çalışın, ona açın ve sizi neyin rahatsız ettiğini ona açıklayın. Bu kesinlikle seni daha iyi hissettirecek. Bekarsanız, bu sizin için fazlaca duygusal bir süre, birini tanımak için ideal. Tutku kapınızı çalıyor!

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugünlerde işte fazlaca iyi gidiyorsun ve bu seni hakkaten ileriye taşıyor. Yeni bölümler açmadan ilkin iş yerinde geçmiş bölümleri tamamladığınızdan güvenilir olun.

Önünüzde mükemmel kazançlı bazı yeni iş fırsatları var ve size sunulan fırsatlardan tam olarak yararlanabilmek için her şeyi silip atmak isteyeceksiniz. Finansal olarak sonunda ayaktasın. Gelirde bir artış bekleyin.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Kendinizi oldukça iyi hissediyorsunuz ve eşinizi de yükseltebilirsiniz. Bu, ilişkinizdeki iklimi iyileştirir ve daha iyi olanınızla mükemmel bir akşamın kapısını açar.

Hâlâ bekarsanız, negatif düşünceleri uzak tutmaya çalışın. Aşk hayatınızın önünde daha iyi günler var.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Duygusal olarak, partnerinizle konuşmak ve ilişkinizin geleceği hakkında bazı mühim kararlar almak için iyi bigün.

Hâlâ bekarsanız, gezegenler bugün biriyle tanışmanız için muhteşem bir zemin oluşturuyor. Bu yüzden yolunuza çıkan tekliflere açık olun ve yalnız kendiniz olun!

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Ustalaşmış olarak, durum iyi gelişiyor ve bu sizi pozitif hissettiriyor. Bu günü olduğu şeklinde kabul edin ve hiçbir şeyi manipüle etmemeye çalışın. Problemler üstünde durmayın yada başkalarının işine burnunuzu sokmayın.

Ek olarak, bugün büyük harcamalardan kaçının. Mali durumunuz en iyi durumda değil, sadece yakında olmak istediğiniz yerde olacaksınız.

Akrep (23 Ekim – 22 Kasım)

İş yerindeki zorlukların üstesinden gelinebilir, sadece dengeli bir öfkeyi koruduğunuzdan güvenilir olun. Harcamalarınız mühim olduğundan kişisel mali durumunuz bir kaygı deposudur - yeni gelir kaynakları bulmaya çalışın.

Partnerinizi mutlu etmeye odaklanmanın zamanı geldi - karşılığını veren bir siyaset. Bekarlar, tanıdık çevrelerini genişletmek için iyi iş çıkarırlar.

 

Yay (23 Kasım – 20 Aralık)

Bugün yanlış sözler vermeyin, bundan dolayı bu sizi hata hayata geçirmeye ve geri adım atmanıza niçin olur. Başkalarının size satmaya çalıştıklarını görmezden gelmeye çalışın ve kendi yolunuza bağlı kalınca.

Gelecekteki tüm potansiyel anlaşmalar, baştan sona ve mutlak ayrıntılarla incelenmelidir. Şüpheniz var ise, bir uzmandan yardım isteyin. Güvenli olduğundan güvenilir olana kadar gelecek planlarınız hakkında kimselerle konuşmayın.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar