Google Sponsor 2

8 Eylül 2022 Canım Annem 139. Bölüm Full İzle

Google Sponsor 3

 Bu makalemizde sizlere :   8 Eylül 2022 Canım Annem 139. Bölüm Full İzle , TV 8 Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..


8 Eylül Perşembe Canım Annem 139. Bölüm İzleTV8 kanalın da gösterilen günlük dizi Canım Annem 139. Kısmı ile bugün sizlerle olacak. Dizinin yeni bölümünü kaçıran dizi severler bugün gösterilen 139. Kısmı seyretmek için arama motorlarında araştırma halletmeye başladı. 8 Eylül 2022 Perşembe günü gösterilen Canım Annem Son Kısmı HD kalitede Youtube kanalından seyretmek isteyenler haberimizin devamında dizinin yeni kısmına ulaşabilirsiniz.

 

Canım Annem Oyuncuları

Canım Annem dizisi mevzusu ve oyuncuları izleyenler tarafınca merak ediliyor ve araştırılıyor. Oynadığı karakterleri canlandıran başarı göstermiş oyuncuların gerçek adları dizi severler tarafınca web ortamında ve toplumsal medya da aranmaya başlanmış. Başrol oyuncuları Murat, Nazlı ve Melek karakterlerine yaşam veren adlar oldukça oldukça aranmaya başlandı. Bizde bu yazımızda dizi severlerin merak etmiş olduğu oyuncuları sizlerle paylaşacağız. Selin Sezgin, Erol Gedik, Gece Işık Demirel, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Faruk Pakiş, Hasret Cenk, Kayra Zabçı, Güvenli Önal, Belma Mamati, Yavuz Pekdiker.

 


 

 

Canım Annem 139. Bölüm Full izle

Rüstem Zeynep’in hasta bulunduğunu öğrenmiştir. Artık eli daha güçlüdür ve bu sayede şantajın dozunu arttırır. Nazlı Rüstem karşısında çaresizdir. İstediği parayı bulabilmesi mümkün değildir. Murat’la içinde son zamanlarda yaşananlardan dolayı ona bahsedemez bu durumdan. Kendi başına halletmeye çalışır.

Rüstem’in istediği paranın bir kısmını bulsa da Rüstem bununla yetinmez. Nazlı’nın bu meseleyle uğraşmak için konak dışındayken Melek fırsatı değerlendirerek konakta boy göstermeye adım atar tekrardan. Murat’a karşı oldukça anlayışlı ve sıcak yaklaşır. Nazlı’yla aralarındaki sorunların tesiri altındaki Murat, Melek’in sıcak tavırlarıyla karşılaştıkça ona dair pozitif düşünceler geliştirmeye adım atar. Furkan, Ela direnme etse de onun peşini bırakmamıştır ve düşmüş olduğu yerde koşup yetişir. Ormanda kaybolmuşlardır ve birbirlerinden başka kimse yoktur yanlarında.

Ormanda başlarının çaresine bakmaları gerekirken baş başa bir gece geçirecekler ve bu süre zarfında birbirlerini daha yakından tanıyacaklardır. Ela’yı yer yer zorlayan ise içinde bulunulan durumun zorluğunun üstüne bir de rolünü hakkıyla oynaması gerekliliğidir.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar