7 Eylül 2022 En Hamarat Benim Puanları Full izle

 Bu makalemizde sizlere :  7 Eylül 2022 En Hamarat Benim Puanları Full izle, Fox TV Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..


7 Eylül Çarşamba En Hamarat Benim Puanları açıklandı. Haftanın 3. günü yarışmacısı Gülcan hanım FOX ekranları karşısında ne kadar hamarat bulunduğunu gösterdi. Bu haftanın iddialı isimlerinden kabul edilen Gülcan kaç puan aldı? En Hamarat Benim Gülcan hangi yemeği yapmış oldu? En Hamarat Benim Hafta içi her gün yeni bölümleriyle sizlerle olmaya devam ediyor.

 

En Hamarat Benim Puan Durumu

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının 258. bölüm de Gülcan hanım ne kadar hamarat bulunduğunu bugün gösterdi. Temizlik mevzusunda oldukça kırılgan bulunduğunu yapmış olduğu izahat da dile getiren Gülcan hanımın yapmış olduğu temizlik öteki yarışmacılar tarafınca merak ediliyordu. Her fırsatta fazlaca titiz bulunduğunu dile getiren Gülcan, yiyecek mevzusunda da oldukça kendine güveniyor. Bugün tüm hamaratlığını sergileyen Gülcan hanıma verilen puanlar şu şekilde;

 
  • Rabia: x Puan
  • Yasemin: x Puan
  • Berrin: x Puan
  • Ayşe: x Puan

Gülcan Toplam Puan: x

En Hamarat Benim 258. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Vizyonun sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden keyifli ve becerikli 5 yarışmacı ilkin sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonrasında iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta süresince en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 20.000 TL’nin sahibi olacak.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar