Google Sponsor 2

6 Eylül 2022 Puanları Gelin Evi

Google Sponsor 3

 Bu makalemizde sizlere :  6 Eylül 2022 Puanları Gelin Evi Full izle, Show Tv Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar.. Gelin Evin de bu haftanın İkinci günün de meydana getirilen puanlama yazımızın devamında sizlerle.

6 Eylül Salı Gelin Evi Puan Durumu açıklandı. Aslı Hünel’in sunumuyla hafta içi her gün Show TV ekranlarında gösterilen Gelin Evi programında yeni sezonda da yeni gelinleri ile yarışmaya kalmış olduğu yerden devam ediyor. Bu haftanın ikinci günün de yarışan Münevver Geline verilen puanları yazımızın devamından öğrenebilirsiniz. Dört gözle beklenen tüm soruların cevapları haberimizde sizlerle.

 

Gelin Evi Puan Durumu

Aslı Hünel’in sunumuyla Show TV ekranlarının en sevilen programlarından kabul edilen Gelin Evi yarışmasında bugün  Münevver Gelin yarıştı. 6 Eylül 2022 Salı günü Show TV ekranlarında gösterilen 916. bölümde yarışan Münevver geline verilen puanlar program severler tarafınca araştırılmaya başlandı. Bu haftanın 2. günün de çeyizleri sergilenen düğün videoları izlenen Münevver Geline öteki yarışmacılar tarafınca verilen puanlar şu şekilde;

 
  • Kübra Gelin: x Puan
  • Ayçelen Gelin: x Puan
  • Betül Gelin: x Puan
  • Pelin Gelin: x Puan

Münevver Toplam Puan: xx

Gelin Evi 916. Bölüm İzle

İkramda yoktur üstüme, güvenirim ben zevkime, haydi buyurun Gelin Evi’me… Mutfaktaki hünerlerinden anane göreneklerine kadar her mevzuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size gore. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşi olmayan programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor. Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün 12.10’da Show TV’de!

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar