5 Eylül Pazartesi Canım Annem 136. Bölüm Full İzle

 Bu makalemizde sizlere: Tv 8 Ekranlarında Hergün yayınlanan Canım Annem Dizisinin Son bölümde Neler oldu ? 

 

Hafta içi her gün 14:45 başlayan Canım Annem 136. Bölümü kaçıranlar haberimizin devamın da yeni bölüme ulaşabilirsiniz.

5 Eylül Pazartesi Canım Annem Son Bölüm İzle. TV8 kanalın da yayınlanan günlük dizi Canım Annem 136. Bölümü ile bugün sizlerle olacak. Dizinin yeni bölümünü kaçıran dizi severler bugün yayınlanan 136. Bölümü izlemek için arama motorlarında araştırma yapmaya başladı. 5 Eylül 2022 Pazartesi günü yayınlanan Canım Annem Son Bölümü HD kalitede Youtube kanalından izlemek isteyenler haberimizin devamında dizinin yeni bölümüne ulaşabilirsiniz.

 

Canım Annem İzle

Canım Annem dizisi konusu ve oyuncuları izleyenler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Oynadığı karakterleri canlandıran başarılı oyuncuların gerçek isimleri dizi severler tarafından internet ortamında ve sosyal medya da aranmaya başlanmış. Başrol oyuncuları Murat, Nazlı ve Melek karakterlerine hayat veren isimler oldukça çok aranmaya başlandı. Bizde bu yazımızda dizi severlerin merak ettiği oyuncuları sizlerle paylaşacağız. Selin Sezgin, Erol Gedik, Gece Işık Demirel, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Faruk Pakiş, Özlem Savaş, Kayra Zabçı, Emin Önal, Belma Mamati, Yavuz Pekdiker.

 

 

 

Canım Annem 136. Bölüm İzle

Murat yaralı haldeki Melek’i kucaklayarak hastaneye götürür. Sinem arkasından ağlasa da Nazlı onu sakinleştirir. Asude şok içinde torunu geri geldiği için mutlu olurken Melek için endişelenmektedir. Hastaneden eve döndüklerinde Melek konakta dinlenir.

Murat’ın ona fazlasıyla ihtimam göstermesi Nazlı’yı yaralar. Zeynep’in kaçışının ikisinin birbirine olan ilgisizliğinden kaynaklandığını öğrenen Murat yeni tedbirler alır. Nazlı’yla bunu konuşur fakat Nazlı Murat’ın ona olan öfkesine şahit olur. Hatice ikisi için de üzülse de elinden bir şey gelmemktedir. Zeynep Melek’in kahramanlığını överken Asude fazlasıyla memnun görünmektedir. Murat, Melek ve Sinem’in konakta kalması için hamle yapar. Rüstem, planını devreye sokar ve öğrendiği her şeyi Nalzı’ya anlatır. Nazlı, onun büyük sırrı öğrenmiş olmasından fazlasıyla rahatsız olacaktır. Ela, Suzi’den para ister. Borcunu ödeyeceğini de söyler. Suzi ondan yeğeniyle yani Furkanla tanışmasını bir şans vermesini ister. Ela kadını kıramaz Sümbül’ün de zorlamalarıyla kabul eder.

Birlikte bir plan yaparlar. Ela’nın içi rahat değilse de annesinin tedaviye başlamış olması ona her şey unutturur. Furkan da halasının ısrarlarına dayanamaz ve kızla tanışacağını ama sonrası için ısrar etmemesini ister. Ela, Furkan’ın evine yemeğe gelir. Eve gelen Furkan’a kapıyı o açacaktır. Birbirlerini karşılarında gören ikili şok içinde kalacaktır.

 

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar