5 Eylül 2022 Puan Durumu Gelin Evi

 Bu makalemizde sizlere :  5 Eylül 2022 Puan Durumu Gelin Evi Full izle, ShowTV Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..Gelin Evin de bu haftanın birinci günün de meydana getirilen puanlama yazımızın devamında sizlerle.

5 Eylül Pazartesi Gelin Evi Puanları açıklandı. Aslı Hünel’in sunumuyla hafta içi her gün Show TV ekranlarında gösterilen Gelin Evi programında yeni sezonda da yeni gelinleri ile yarışmaya kalmış olduğu yerden devam ediyor. Bu haftanın birinci günün de yarışan Kübra Geline verilen puanları yazımızın devamından öğrenebilirsiniz. Dört gözle beklenen tüm soruların cevapları haberimizde sizlerle.

 

5 Eylül Gelin Evi Puanları

Aslı Hünel’in sunumuyla Show TV ekranlarının en sevilen programlarından kabul edilen Gelin Evi yarışmasında bugün  Kübra Gelin yarıştı. 5 Eylül 2022 Pazartesi günü Show TV ekranlarında gösterilen 915. bölümde yarışan Kübra geline verilen puanlar program severler tarafınca araştırılmaya başlandı. Bu haftanın final günün de çeyizleri sergilenen düğün videoları izlenen Kübra Geline öteki yarışmacılar tarafınca verilen puanlar şöyleki;

 
  • Münevver Gelin: x Puan
  • Ayçelen Gelin: x Puan
  • Betül Gelin: x Puan
  • Pelin Gelin: x Puan

Kübra Ayazlar Puan: xx

Gelin Evi 915. Bölüm İzle

İkramda yoktur üstüme, güvenirim ben zevkime, haydi buyurun Gelin Evi’me… Mutfaktaki hünerlerinden anane göreneklerine kadar her mevzuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size bakılırsa. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşi olmayan programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor. Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün 12.10’da Show TV’de!

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar