3 burç Ekim 2022'de istediklerini elde ediyor

 İnsanlar istekleri ve hayalleri olmadan nerede olurlardı? Dileklere haiz olmanın en iyi yanı, dileklerin gerçekleştiği zamandır ve bu, bu yıl hepimizin başına gelecek. Sadece üç talihli burç bu ay şimdiden hayallerini gerçekleştiriyor.

Gerçek şu ki, insanoğlu doğru çaba ve odaklanma ile hayalleri için çalıştıklarında, kendileri için istediklerini elde edebilirler.

 


Bu ay kozmosun parlak pozitifliği, bu yolculuğa çıkarken ne kadar mükemmel olduğumuza ve ne kadar mükemmel olabileceğimize ışık tutuyor. Şu anda baktığımız şey, tüm çabalarımızın ve ilgi alanlarımızın temeli olarak kullanılabilecek Çekim Yasasıdır.

Bir şeye inanabileceğimiz, yalnız kalbimizde saf olduğumuz için niyetimizi ortaya koyabileceğimiz bir dönem arıyoruz. 

Hayallerimizi gerçekleştirebilir miyiz? 

Evet yapabiliriz. Kozmik gökyüzündeki doğru unsurlar ve doğru dozda özgüven ile her şeyi yapabiliriz.

Bu 3 burç, Ekim 2022'de istediklerini elde edecek:

Kova

Şanslısın şundan dolayı seni senelerdir aşağı çeken bir şey tamamen bırakılmak suretiyle. Bu bir bağımlılık olabilir - maddelere, belirli insan türlerine yada hatta kendi fena davranışlarınızı bırakmanıza izin verebilir. Bu gerileme size karşı değil, sizinle beraber çalışır ve hayatınızda içsel emek verme olarak ortaya çıkar.

Pek fazlaca alanda başarıya fazlaca yakınsınız ve sizi fazlaca arzuladığınız ve hak ettiğiniz rahatlık ve mutluluğa hakkaten ulaşmaktan alıkoyan tek şey, bilhassa acayip bir alışkanlığı kırmak ya da etmemek.

gitmesini istiyorsun Fazlaca uzun süredir bitmesini istediniz ve bu ay, sizi engellemiş olan şeyin üstesinden gelmenin en süratli ve en verimli yolunu görmenizi sağlayacak içgörüler verecek.

Artık kişisel başarıya giden süratli yoldasınız ve geri adım atmıyorsunuz. Şundan dolayı artık dönüşü olmayan noktayı geçtiniz.

Gelecek için hayal edebileceğiniz tek şey, netlik, temiz bir yaşam, başarıya ulaşmış bir emek verme ve normalde sizi başarı ve mutluluk hedefinizden uzaklaştıracak insanlara hayır deme kabiliyetidir.

İş yerinde, düşüncelerinizi verimli bir halde iletme ve üstlendiğiniz herhangi bir görevi etkili bir halde tamamlama fırsatına sahipsiniz. Artık yeni işbirliklerine başlayabilir ve kariyerinizin yükselmesine destek olacak yeni planlar uygulayabilirsiniz.

Ayın ortalarına doğru işlemlerinizde daha dikkatli olmanız gerekiyor. Etrafınızdaki bazı insanoğlu odağınızı bulanıklaştırmaya yada sizi kendi inançlarına dönüştürmeye çalışıyor olabilir. Bu gizli saklı bir halde yapıldığından dikkatli olun.

Koç burcu

Hayaliniz sonunda hayatınızı paylaşacak doğru kişiyi bulmaksa, bu ay gerçekleşmesi için bu yılki öteki tüm kozmik olaylardan daha çok talih var.

Bu ay size hem açıklık hem de birçok değişik perspektiften görme mevzusunda belirli bir psişik beceri getiriyor. Bu, kendi yargınızın birazcık gevşediği ve bu durumda şeyleri, ne olduklarına dair peşin hükümler olmadan görebileceğiniz anlamına gelir.

Başka bir deyişle, bir zamanlar sizi kızdıran insanoğlu, bir zamanlar düşündüğünüz kadar fena görülmeyebilir, bu da dünyanızı gerçek aşkı bulma olasılığına açacaktır.

Dürüst olmak gerekirse, fazlaca uzun süre kendi yolunda durdun; kimse senin için yeterince iyi değildi, bu yüzden yalnızdın - bir partnerin olsa bile, yalnızdın ve bu umutsuzca üzücü bir yol.

Bu ayın içinizde kilidini açacağı şey, insanların içindeki iyiliği görmenizi elde eden şefkatli doğanızdır. İnsanların iyi olduklarını, potansiyelleri bulunduğunu ve hem sevecen hem de eli açık olabileceklerini anlıyorsunuz. Kalbini aç. Ve açık fikirli olun, size fazlaca şey kazandıracaktır.

Meslek hayatınızda bu ay size birçok başarı ve özlediğiniz ve tüm kalbinizle istediğiniz şeyler getirecek. Durağan olan problemler şimdi çözülüyor.

Enerji ve sıkı emek verme ay süresince görünür olacak ve emek verme ortamınızdaki insanlarla çalışırken kendinizi güvende hissedeceksiniz. Fikirleriniz ekip emek harcaması ve dayanışma ile geliştirilebilir.

Hayatınızın bu alanını onarabileceğiniz, bilhassa mali durumunuzla ilgili olarak, yararlanmanız ihtiyaç duyulan fırsatlar olacaktır. 

ikizler

Bu ay geride bıraktığınız bazı yaratıcı işler var ise, ya onu tamamlamak için geri dönersiniz ya da tamamen bırakırsınız.

Yapacağınız şey, sizi devamlı durgun ve endişeli tutan dırdırcı suçluluk duygusu olmadan istediğiniz her şeyi yapabilmeniz için önünüzü açmaktır.

Hayatında işler istediğin benzer biçimde gitmediği için kızgın yada korkmuş olabilirsin - bu sefer sana artık hizmet etmeyen şeyleri bırakmana destek olacağı için şükretmek için daha çok niçin.

Ay sizin için muhteşem olacak, bu yüzden yüksek dozda pozitifliğe hazır olun. En büyük dileklerinizden birkaçı sonunda gerçekleşebilir.

Bu, sıkı bir emek verme ve doğru planlama ayı olacak. Planlarınızı yapın ve kararlarınıza ve içgüdülerinize güvenin. İnisiyatif ve güç sizi karakterize edecek ve yardım almadan ayaklarınızın üstünde durmanıza destek olacaktır. Bu şekilde başkalarının taleplerine ve saçmalıklarına uymak zorunda kalmazsınız.

Ay ortasından sonrasında işler değişiyor ve sizden size saygı duyan ve kıymet veren insanlarla çalışmanız isteniyor. Bu sizi hayatınızın her alanında başarıya götürecektir.

 

Toplumsal bağlantılarınız başarınızın anahtarıdır ve bu tarz şeyleri kullanma şekliniz, başkalarının kişiliğinizi ve becerilerinizi iyi mi algıladığını belirler. Gezegenler mali durumunuzu destekliyor ve sezginiz onları iyileştirmenize destek olacak. Ve finansal gelişmeniz, hayırsever, yardım etme yollarınızı vurgulayacaktır. 

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar