23 Eylül Cuma Gelin Evi Kim Birinci Oldu Bu Hafta?

 Bu makalemizde sizlere :  23 Eylül Cuma Gelin Evi Kim Birinci Oldu Bu Hafta?, Show tv Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

23 Eylül Cuma Gelin Evi Puanları açıklandı. Aslı Hünel’in sunumuyla hafta içi her gün Show TV ekranlarında gösterilen Gelin Evi, yeni sezonda da yeni gelinleri ile yarışmaya kalmış olduğu yerden devam ediyor. Bu haftanın final günün de haftanın kazanan gelinini yazımızın devamından öğrenebilirsiniz. Gelin Evi kim birinci oldu? Gelin Evi kim kazanmıştır bu hafta? Dört gözle beklenen tüm soruların cevapları haberimizde sizlerle.

 

Gelin Evi Kim Kazanmıştır?

Aslı Hünel’in sunumuyla yeni evli gelinlerin yarıştığı bu hafta da final günün de yarışan Gamze gelinin de puanlamasının peşinden haftanın birincisi kimin olduğu netlik kazanmıştır.

 

Her hafta olduğu şeklinde yeni evli gelinlerin yarıştığı Gelin Evi programında cuma günü meydana getirilen final de en yüksek puanı alan yarışmacı 10 çeyrek altının sahibi oluyor. Hususi bölümleri ve yarışmacıları ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Gelin Evi bu hafta kim birinci oldu? Gelin Evi kim kazanmıştır bu hafta? Dört gözle beklenen tüm soruların cevaplarını sunucu Aslı Hünel kameralar karşısında izleyenler ile paylaştı.

Gelin Evi 19 – 23 Eylül 2022 haftasının birincisi xxxx Gelin oldu.

Gelin Evi Son Bölüm 23 Eylül 2022

İkramda yoktur üstüme, güvenirim ben zevkime, haydi buyurun Gelin Evi’me… 

Mutfaktaki hünerlerinden anane göreneklerine kadar her mevzuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size nazaran. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşi olmayan programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar