23 Eylül 2022 Cuma günlük burç yorumları

 Bu makalemizde sizlere günlük olarak yayınladığımız : Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık Uzman astrologlar tarafından yapılan günlük burç yorumları, astroloji meraklıları tarafından araştırılıyor. Günlük burç yorumları sayesinde günlerinin nasıl geçeceğini öğrenmek isteyenler, ''Bugün aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?'' sorusuna yanıt arıyor. Gezegenlerin burcunuza verdiği mesajları öğrenmek için sayfayı aşağı kaydırmanız yeterli olacak. Peki, bugün burcunuzu neler bekliyor? Günün en şanslı ve en kazançlı burcu hangisi? İşte 23 Eylül 2022 Cuma günlük burç yorumları İşte detaylar..Oğlak (21 Aralık – 19 Ocak)

Yeni başlangıçların ve hedeflerinizin peşinden gitmenin zamanı geldi, bu yüzden çenenizi kaldırın ve en iyi ayağınızı öne koyun! Gezegensel açılar son aşama olumludur ve size parlama fırsatı verecektir.

Duygusal olarak, partnerinizle olan ilişkinizi parlatan bir iyimserlik hissedersiniz. Bekarlar, yalnız kalmaktan bıkacak ve cazibeye kapılacak, bir gülümsemeyle dışarı çıkacak ve sizi oldukça hoş karşılanan ilginin merkezinde bulacaklar.

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Bir ilişki içindeyken havada aşk vardır ve size niçin beraber olduğunuzu hatırlatacak duygusal bir partnerle bir gece geçirmek üzeresiniz. Her şeyin bu güzel seviyede kalmasını istiyorsanız, bunun size bağlı bulunduğunu ihmal etmeyin.

İlişkinizde elinizden gelenin en iyisini hayata geçirmeye devam edin ve iyi zamanların geçmesine izin verin! Bağlı olmadığınızda, elinizden gelenin en iyisini yapın ve büyüleme büyünüzü örün. Karşı koyamayacaksın.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Bir ilişkiniz var ise, nihayet sevdiklerinize açılmanın ve ona aklından geçenler hakkında konuşma fırsatı vermenin zamanı geldi.

Bilhassa bilgece sözlerinizle onun endişelerini giderebilirseniz, bunun bir rahatlama olacağından güvenli olabilirsiniz. Tamamı, yanınızda olan kişinin paha biçilmez bir mücevher bulunduğunu size kanıtlayacaktır.

Beraber olduğunuz için talihli yıldızlarınızı sayacaksınız. Bekarsanız, bir talih vermenin ve ilgilendiğiniz kişiyle direkt konuşmayı denemenin zamanı geldi. Dinamik olun - hoş bir halde hayret edeceksiniz!

Koç (21 Mart – 20 Nisan)

Gerilmiş sinirler ve siz ve sevdikleriniz arasındaki ihtimaller içinde yanlış anlamalar ile ilişkiler için zor bir süre.

Mantıklı davranmanız ve öfkenizi denetim altında tutmanız sizin için en doğrusu olacaktır. Hakikaten demek istemediğiniz şeyleri söylerseniz, kesinlikle pişman olacaksınız ve niçin olduğunuz hasarı geri almak zor olacaktır.

Bekarsanız, kabuğunuzdan çıkın ve meseleleri kendi elinize alın. İş yerinizde problemler ortaya çıkacaktır, sadece en azından şimdilik sakin ve sakin kalıyorsunuz. Mali durumunuz devamlı dalgalandığından oldukça fazla dikkat gerektirir.

Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Fazlaca dolu bir kaç ay oldu ve kendinizi birazcık bitkin hissediyorsunuz. Belirlemiş olabileceğiniz hedefler, elde etmekten daha da uzak görünüyor.

Tekrardan bir araya gelmenin, güç toplamanın ve taktiklerinizi tekrardan değerlendirmenin zamanı geldi, böylece geçmişteki tüm sıkı çalışmanız boşa sayılmaz.

İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran)

İş yerinde, geçmişte ortaya çıkan ve sizi rahatsız eden sorunlara uygulanabilir ve verimli çözümler bulma fırsatınız var.

Mali durumunuz pek iyi gitmiyor ve bunu değiştirmelisiniz. Daha iyi bigün görmeden ve tamamen güvende hissetmeden ilkin daha davranışlarında ölçülü ve tutucu olmalısınız.

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

İş yerinde, bazı acil problemler sizi rahatsız edecek ve iş arkadaşlarınızla aranızı bozacaktır. Aşırı tepki vermemeye çalışın ve telaşlı bir şey yapmayın.

Bugün kişisel mali durumunuzla ilgili mühim tartışmaların geleceğiniz üstünde direkt bir tesiri var. Ne önerildiğini tam olarak anladığınızdan güvenli olun.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

İlişkinizde, yüksek stres seviyenizi günlük problemler hakkında yoğun tartışmalar yaparak eşinize aktarmamaya dikkat edin.

Onu direkt etkilemediği sürece, kendinize saklayın rahat kuralına uyun. Beraber geçirilen süre deli bir dünyanın ortasında sakin bir vaha benzer biçimde olsa daha iyi değil mi?

Bağlı bir ilişkiniz yoksa, çeşitli yeni ve garip insanlarla tanışma fırsatını yakalayın, bu sebeple bunlardan biri garip olmaktan oldukça daha fazlasını kanıtlayabilir!

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Bir ilişki içindeyken, birazcık tazelenmeye ihtiyacın var. Her zamanki rutininizi bir kenara bırakıp eşinizle şefkatli, duygusal bir akşam için süre ayırmaya çalışın.

Bekar olduğunuzda, içinizdeki güneş ışığını tekrardan keşfetmeniz gerekir. Bunu ifade edin ve çevrenizdeki herkesi şaşırtacaksınız!

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Meslektaşlarınızla yapacağınız konuşmalar kariyeriniz için oldukça mühim olabilir, bundan dolayı mesleki gelişiminizde en iyi neticeleri elde etmek için bu tarz şeyleri kendi yararınıza kullanın.

Kişisel mali durumunuzdaki son zamanlardaki sıkıntılı dönem sona ermek suretiyle, bu yüzden iyi çalışmaya devam edin!

Akrep (23 Ekim – 22 Kasım)

Bir ilişki içindeyken, vakalara değişik bir perspektiften bakacaksınız, bu muhtemelen daha pozitif yönde olacak.

Bu, siz ve eşiniz arasındaki atmosferi iyileştirmeye destek olacaktır. Hala o hususi kişiyi arıyorsanız, bugün sizin için güzel bigün - o hususi şahıs düşündüğünüzden oldukça daha yakın olabilir.

 

Yay (23 Kasım – 20 Aralık)

İlişkiniz doğru yönde aşama kaydediyor, kalan kıskançlık ve güvensizlik duygularını kısa sürede çözdüğünüzden güvenli olun. Bekarsanız, Bay Doğru'ya ulaşmak için kanıtlanmış taktikler kullanın.

İş yerinde son aşama üretken ve yaratıcı bigün bekleyin. Mali problemler sizi mühim harcama kesintileri hayata geçirmeye zorlar.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar