2023'te evlenme teklifi alacak 4 burç

 Aşk ve romantizm söz mevzusu olduğunda, tamamımız hayatımızın geri kalanını beraber inşa edeceğimiz o hususi kişiyle tanışmak isteriz. Çoğumuz o masalsı aşkı yaşamak istiyoruz. Ve uyumlu olduğumuz doğru kişiyle tanışacak kadar talihli olmak istiyoruz.

 


Hayatımızı sonsuz ve eli açık bir sevgiyle dolduracak o "tek" kişiyle tanışmak istiyoruz. Ve bu şahıs hayatımızda olduğunda, çoğumuz her şeyi evlilikle mühürlemek isteriz.

Aşk ve romantizm alanında oldukça esrarengiz bir yıl olacak 2023'e hazır olun. En azından bazı burçlar için. Gelecek yıl koridorda yürüyecek kadar talihli olabilecek bilhassa dört burç var. 

Bu dört işaret için aşk hayatları daha iyiye doğru değişecektir. Gelecekteki ilişkilerinde oldukça mühim adımlar atacaklar ve bu onları sonsuz aşka büyük bir adım daha yaklaştıracak. Bu burçlar nihayet 2023'te düğümü bağlayabilir. 

Bu burçlardan biri misiniz? 2023'te evlenme teklifi alacak mısınız? 

Eh, burç tüm cevaplara haizdir:

Oğlak

Karamsar tavrın sizi aldatmasına izin vermeyin, bu sebeple Oğlak aşık olmayı sever ve uzun soluklu ve istikrarlı bir ilişki umuyor - şu anda serüven arıyor olsalar bile. İlişkilerde özenli, sevecen ve hatta bir ihtimal birazcık kıskançtır.

Bu kombinasyon Oğlak'ın bazı endişelerinden kurtulmasına ve sevdikleri insanlara hakikaten güvenmesine destek olacaktır. 2023'te yeni yollarla büyümek için esin alabilir. Bu süre zarfında ortağına, ilişkiyi bir sonraki seviyeye taşımasını sağlayacak aden benzer biçimde bir tutku ve itimat kombinasyonu sunar.

Her şeyi kendiliğinden yapmakla tanınmıyorsun. Bundan dolayı 2023 yılı gelene kadar büyük kararlar almak için vakit ayırıyorsunuz ve kalp meselelerinde yavaş hareket etme eğilimindesiniz. Ansızın değişimi ne kadar kolay kucakladığınıza şaşırabilirsiniz.

Günlük yaşamda daha spontane hissetmekten daha süratli kararlar almaya kadar, yılı bir yüzükle kapatabilirsiniz.

Evren, daha çok yerleşmeniz ve kendinizi kesin bir ilişkiye daha çok adamanız için sizi destekleyecektir. Öyleyse bırak düğün çanları çalsın!

Boğa

Ek olarak, gelecek yıl sonsuza dek partneriniz şeklinde gerçek aşkı bulabilecek kadar talihli olacak dört burçtan birisiniz. Partneriniz size inanılmaz tatlı bir evlilik teklifi meydana getirecek ve yüzünüze devasa bir gülümseme yerleştirecek. Siz ve sevdikleriniz içinde mükemmel bir evliliğin başlangıcı olacak. Bunun için sabırsızlanıyoruz!

İstikrar ve güvenilirliği seviyorsunuz ve bilhassa ilgilenmeseniz bile biriyle çıkmıyorsunuz yada bir tek biriyle takılmıyorsunuz. Uzun vadeli, kesin ilişkiler için çaba gösteriyorsunuz ve oldukça çalışmaktan korkmuyorsunuz. 

Muhtemelen bir süredir ilişkinizi bir sonraki seviyeye taşımak istiyor olsanız da, 2023, mesafeyi hakikaten kapatmanız için hususi bir vakit olabilir.

Bu yıl, yapı ve gelişim sizin için gelecekte olacak. Evrenin desteğiyle evlilikle olan ilişkinizi sağlamlaştırmaya hazır olabilir ve bir evlilik teklifi alabilirsiniz.

Aslan

Size oldukça dikkat eden biriyle beraber olmayı seviyorsunuz ve uzun vadeli ve istikrarlı bir ilişki umuyorsunuz. Çoğu zaman davranışlarında ölçülü, gözlemci ve hatta bir ihtimal birazcık kıskançsınız. Gene de bazı endişelerinizi bırakabilir ve sevdiğiniz kişiye hakikaten güvenebilirsiniz. 

2023 yılı size yeni bir halde büyümeniz için esin verebilir. Kozmosa aden benzer biçimde bir kombinasyon benzer biçimde, aşk hayatınız üstündeki etkilerini hissedeceksiniz. Bu kuvvetli gezegenler, kalbinizi başkalarına açmanıza ve değişime ve dönüşüme daha açık olmanıza destek olabilir.

Hayatınızın aşkına "evet" demeye hazırlanmalısınız bu sebeple bu yıl beklenmedik bir teklif alacaksınız. Uygulama sizi şaşırtacak, sadece yeni keşfedilen esnekliğiniz bununla iyi mi başa çıkacağınızı o denli iyi biliyor ki, ondan çekinmeyeceksiniz ve değişikliği açık kollarla karşılayabileceksiniz.

Süper duygusal olacak ve oldukça mutlu olduğunuz için birkaç gün gülümsemenizi kesinlikle sallamayacaksınız. Yıldızlar aynı hizaya ulaştıktan sonra, partnerinizle olan ilişkinizi derinleştirme ve onlara olan sevginizi artırma fırsatınız olur. Sonunda, ikiniz içinde bir evlilik yapmak için duygusal duvarlarınızı yıkmaya hazırsınız.

ikizler

Bazıları orijinal bir evlilik teklifi hayal eder, bazıları ise dört duvar içinde bir aşk ilanı ister. Etken bir karakteriniz var ve sportif olan her şeyi seviyorsunuz fakat hem de macerayı birazcık romantizmle birleştirmeyi de seviyorsunuz.

Bir ihtimal hemen hemen beklemiyordunuz, sadece 2023'te eşinizle evlenme şansınız da oldukça yüksek. Partneriniz size evlenme teklif ediyorsa, tam olarak istediğiniz kişidir bu sebeple serüven ve romantizmi muhteşem bir halde birleştirebilecektir.

Teklif, hem de süper sinir bozucu ve tatlı ve şefkatli olabilir! Geleneksel önerileri unutun, bu sebeple bu tavsiye birazcık daha yaratıcı ve kendiliğinden olacak.

 

Bu kararın ilişkinizin daha da derinleşmesine ve sizi partnerinize bir adım daha yaklaştırmasına destek olabileceğini görmüş olacaksınız. Birbirinize karşı daha anlayışlı olacaksınız ve sevginiz her zamankinden daha kuvvetli olacak. Tadını çıkar!

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar