2023'te eşini aldatacak 5 burç

 Ne yazık ki, ortaklardan biri sadık olmayabileceğinden, 2023'te bazı ilişkiler mutsuz bitebilir. Astrolojiye gore, bu yıl partnerlerini aldatmaya daha yatkın olan 5 burç var. 

 


Bir ilişki içinde olan birçok insan, her şeyden ilkin bir şeyden korkar - aldatılmak yada partneri tarafınca ihanete uğramak. Normal olarak, partnerinizin de başka biriyle beraber bulunduğunu yada devamlı başka birini düşündüğünü öğrenmek ürkütücüdür.

Fizyolojik mi yoksa duygusal bir ihanet mi olduğu pek fazlaca şahıs için mühim değil. Bundan dolayı acılar onlar için aynıdır.

Bir ihtimal daha ilkin başınıza geldi ya da şu anda partnerinizin size sadık olup olmadığından güvenli bulunmadığınız bir ilişkiniz var. Yada hala uygun bir eş aramıştınız ve kesinlikle dürüst olmayan biriyle beraber olmak istemiyorsunuz.

Bu durumda, astroloji size destek olabilir. Bu yıl 2023'te sadakatsiz olma eğiliminde olan 5 burç işaretini ve en baştan bilhassa dikkat etmeniz yada kaçınmanız icap ettiğini size açıklıyor.

Ne olduklarını öğrenin!

Koç burcu

Koç'un 2023'te aldatmak için bir nedene bile ihtiyacı olmayabilir: istedikleri bir şeyi yada birini gördüklerinde, öteki insanlara verdikleri sözleri ve sorumluluklarını unutma eğilimi gösterirler.

Bununla beraber, öngörülebilir rutinler Koç'u huzursuz eder. Bundan dolayı, Koç'unuzun size ihanet etmesinden endişeleniyorsanız, onu sürprizlerle tetikte tutmaya çalışın.

Öfkeli Koç, enerji doludur ve dikkati sever. Göz ardı edildiğini yada dikkatsizlik edildiğini hissederse, başka biri tarafınca kolayca yanıltılabilir. Bununla beraber, Koç, işleri heyecanlı tutmak için gelecek yıl ortaklarını da aldatıyor olabilir. 

Bu süre zarfında her şeyi ister ve ne yazık ki onu seven kişinin sadakatini ve sarsılmaz bağlılığını takdir etmez. O bir tek özgürlükleri ve kendi egosu ile ilgilenir.

Terazi

Terazi, bu 2023 senesinde bilhassa ilişkilerinde her türlü dengesizliğe karşı fazlaca hassastır. Her şeyde eşit olduğu, onu tamamlayabilecek bir ortağa ihtiyacı var.

Bir Terazi ikinizin iyi bir eşleşme olmadığını düşünüyorsa, kendisi için daha uygun birini arayacaktır ve muhtemelen ilk adımı atıp ilişkiyi bitirmeyecektir. Bundan dolayı öte taraftan, bir arka kapıyı açık tutmak istiyor. 

Sırf Terazi'yi memnun etmek için tüm kişiliğinizi değiştirmeye çabalamayın. Teraziler bu yıl ne istediklerini tam olarak bilmiyorlar ve muhtemelen sevdiklerini aldatmaya istekli olacaklar. 

Vücudun evet diyor fakat kalbin hayır diyor. Bu iyi - fakat muhtemelen kafi değil. Teraziler içgüdülerini dinlemeyi öğrenmelidir şu sebeple bir serüven isterken kimseyi incitmek istemezler. Fakat ne vakit kesin bir ilişkide hile yaparsak, sonunda bir kalbi kırıyoruz - ya da bir ilişkiyi ikiye bölüyoruz.

Iyi mi gittiğini biliyorsun, bir kez aldatan daima aldatır ve bu mutsuz yaşam tarzına adım atmak istemezsin.

Kova

Kova, 2023'te bir hevesle aldatmaya başlamayacak. Kovalar bir söz verdiğinde, onu ciddiye alırlar ve çoğu zaman ona sadık bırakılırlarSadece, bir tek belirli bir noktaya kadar. Kapana kısılmış benzer biçimde hissetmeye adım atar başlamaz, ilkelerini denize atarlar - ve gelecek yıl tam olarak bu olabilir. 

Bir Kova ile çıkıyorsanız, yalnız zamana gereksinimleri bulunduğunu ve şirket istediklerinde kiminle takıp takılamayacaklarının söylenmesini istemediklerini bilmelisiniz.

Kova, onlara nefes alacak yer veremeyen yapışkan, muhtaç ortaklardan nefret eder. Alan kazanmadığını hissediyorsa, hile yapmayı bir kendini koruma eylemi olarak görebilir.

Gururlu ve öngörülemeyen Kova kişiliği, adalete ve daha büyük iyiliğe aşıktır. Bundan dolayı, arkanızdan başka biriyle bağlantı kurduğunda haklı olduğuna inanıyor.

Akrep

Hepimizin bilmiş olduğu benzer biçimde, bu işaret cinsellikle ilişkilidir ve arada bir başka biriyle yatmayı en azından hayal etmeyen bir Akrep bulmak nadirdir.

Tutkulu, gizemli doğası ve drama sevgisiyle, bu 2023 Akrep, işleri garip tutmak ve coşku duygusu duymak için partnerini aldatıyor olabilir. Akrepinizin hayatına, onların ilgisini ve sadık kalmasını sağlayacak kadar drama ve yoğunluk getirebilir misiniz? Bunu kendine niçin yapasın ki?

Akrep kişiliği, gizli saklı bir romantizm fikriyle kolayca baştan çıkarılabilir ve bunun riskinin bu yıl her zamankinden fazlaca daha yüksek bulunduğunu anlamalısınız.Akrep her zamankinden daha da büyük bir sır tutucu olacak.

Başak

Her şeyden ilkin Başak, gelecek yıl kendini yararlı ve lüzumlu duymak istiyor. Herkesi düzeltme zorunluluğu, onu üzücü bir geçmişi olan her insana karşı savunmasız hale getirir ve kimi zaman bu platonik ilişkiler Başak'ın beklediğinden fazlaca daha yoğun olabilir.

Normalde Başak, hile yapmak için fırsatlar aramaya eğilimli değildir, sadece bu yıl kendini sık sık başka seçeneği yokmuş benzer biçimde görünen bir durumda bulur.

 

Topraklanmış ve mantıklı Başak, mutsuz olduğu bir ilişkiden çıkmak için hile yapabilir. Yeni bir aşka yada sevgiliye kolayca aşık olabilir, sadece muhtemelen dışarı çıkıp eşini aldatmaya cesareti yoktur. Muhtemelen daha fazlaca çevrimiçi bir ilişki olacak. 

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar