2023 yılında burcunuza göre bunlara odaklanın

 Gelecek yıl, burçlar daha da gelişebilmek için gene bir ekip engellerle ve görevlerle karşı karşıya duracakBilhassa bir şeye odaklanarak tüm bunların üstesinden gelmeye destek sağlar. Oğlak (21 Aralık – 19 Ocak)

Bu sizin için bir ruhsal gelişim yılı ve kendinizi yıl süresince birkaç kez sizi bir yol ayrımına getirecek alışılmadık durumlarda bulabilirsiniz! İçine ne kadar girer ve öz bakımla meşgul olursanız, kendiniz hakkında o denli oldukça şey keşfedeceksiniz. 

Pozitif niteliklerinizi yazın ve bu tarz şeyleri kendinize tertipli olarak hatırlatın. Korku yada kuşku duyduğunuzda Evrenden size yardım etmesini isteyin.

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Bu yıl mali durumunuza oldukça fazla odaklanılıyor, bu yüzden mali durumunuzda pozitif değişimler yapmak için evrenin enerjisini iyi mi kullanabileceğinizi düşünmenin zamanı geldi! Borçlarınızın bir listesini yapın ve gelecek yıl için organize olun.

Ne kadar oldukça planlar ve hazırlanırsanız, başarı şansınız o denli artar! Bu şekilde, bu yıl mali durumunuzdan en iyi şekilde yararlanabileceksiniz.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Bu yıl ufkunuz genişliyor ve kendinizi müreffeh zamanlarda hayatta kalmak için elinizden gelenin en iyisini yapmanızı gerektirecek beklenmedik durumlarda bulabilirsiniz! Bundan dolayı kendinize inanmak gündemin üst sıralarında yer ediniyor.

Evrenden kendinize güvenmek için güç isteyin ve kafanıza koyduğunuz her şeyi başarabileceğinize emin olun, o güç ne olursa olsun gelecektir!

Koç (21 Mart – 20 Nisan)

İçsel benliğiniz üstünde çalışmak bu yıl sizin için büyük bir şey ve büyük olasılıkla geleceğini görmediğiniz durumlara itileceksiniz.

Sizi geride tutan güvensizlikler üstünde çalışmakla ilgili. Bu güvensizliklerin bir listesini yapın ve evrenden bunların üstesinden gelmenize destek olacak içsel bilgelik ve rehberlik isteyin. Yapabileceğinize emin olun ve kesinlikle başaracaksınız!

Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bu yıl yapılacak yeni bağlantılar var, sadece kendinizden kuşku duymanıza yol açan bazı itimat sorunlarıyla savaşım ediyor olabilirsiniz.

Evrenden, yaratıcılığınızın yolunuza çıkmadan kuşku duymadan yada korkmadan çılgına dönmesine izin vermesi için ruhun özgürlüğünü isteyin. Sizi destekleyebilecek aylık dolunay ritüelleri bilhassa yararlıdır.

İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran)

İş cephesinde büyük değişimler önünüzde ve 2023'te yeteneklerinizi büyük bir halde sergileme potansiyeline sahipsiniz. Her şey ne kadar ileri gitmek istediğinize bağlı. Konfor alanınızdan ayrılmaya ne kadar isteklisiniz?

Hedeflerinizi tezahür ettirin ve evrenden sizi oraya götürmesini isteyin. Tüm sorun güvendir. kendine inanıyor musun Bu yıl odaklanmanız ihtiyaç duyulan şey bu!

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu yıl gelen beklenmedik değişimler sizi rotadan saptırabilir, bundan dolayı 2023 için hayatınızda serin ve toplanmış bir sükûnete ihtiyacınız olacak. Hedeflerinizi ve planlarınızı gözden kaçırmayın!

Yol süresince, bilhassa vizyonunuzu genişletmek ve hayallerinize daha da yaklaşmak söz mevzusu olduğunda, mükemmel fırsatlar var. Tertipli olarak bu hayallere odaklanmalı ve onlara niçin ulaşmak istediğinizi kendinize hatırlatmalısınız. 

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Bu yıl ilişkileriniz için işler kızışıyor ve ister bekar olun, ister bir ilişki içinde olun, sizin için yırtıcı bir yıl olacak!

Sorun şu ki, muhtemelen bu alanda birazcık çekingensiniz ve kendiniz için yarattığınız konfor alanından çıkmak istemiyorsunuz. Fakat parlama vaktin geldi ve dürüst olmak gerekirse, bu yıl asla olmadığı kadar çekici görünüyorsun! İlişkilerin iniş çıkışlarını deneyimlemek için buradasınız - akışa devam edin ve korkunun sizi engellemesine izin vermeyin.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Bağımsızlığınız bu yıl teste doğal olarak tutulabilir ve kendinizi korumak için çaba sarfetmek size birçok fırsat sunacaktır. 

Sen işleri kendi bildiğin şekilde iyi mi yapacağını bilen birisin, sadece başkalarının baskısı bunaltıcı olabilir - bu yüzden devamlı kim bulunduğunu ve neleri başarabileceğini kendi başına yapman gerekse bile hatırla.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Bu yıl çevrenizde ve kişisel yaşamınızda bazı değişimler olacak ve uygulamak istediğiniz bazı planlarınız var. Sadece işler pek de plana gore gitmezse şaşırmayın!

Evrene güvenmek ve kendinize güvenmek, ne vakit akışa geçeceğinizi ve ne vakit başlangıçta karar verdiğinize bağlı kalacağınızı bilmek bu senenin ayrılmaz parçaları. 

Akrep (23 Ekim – 22 Kasım)

Bu sizin için büyük bir tinsel yıl. Bazı şeylerin niçin olduğu benzer biçimde bulunduğunu görmenize izin vererek her şey yerine oturabilir.

Spiritüel uygulamalar bu yıl size hakkaten destek olacak, bundan dolayı d Universe'den doğru seçimleri yapmanıza ve kendinizi daha derin bir düzeyde anlamanıza destek olmasını istemek 2023 için son aşama yararlıdır. İki kere düşünme! Bir tek itimat!

 

Yay (23 Kasım – 20 Aralık)

Bu yıl vizyonunuz oldukça kuvvetli ve 2023'te ilişkileriniz de sizin için büyük bir mesele. Bu alanda işlerin iyi mi geliştiğine hayret edeceksiniz.

Duygularınızı yazın ve evrenden kalbinizi takip edecek gücü isteyin. Kendi davulunuzun ritmine gore iyi mi yürüyeceğinizi bildiğiniz gibi. Kalbinizde doğru olanı yapın - ne tür engellerle karşılaşırsanız karşılaşın, kendinize sadık kaldığınız sürece başarıya ulaşmış olacaksınız.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar